Pazartesi - Cumartesi9:30 - 19:30
KonumMerkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Cd, No:171/7 Aykaç İş Merkezi Kat:2 - 34403 Şişli/İstanbul

HomePumpkin Peel Nedir? Nasıl Uygulanır? | Rosemoon Güzellik

Cildimizin kuruması beraberinde birçok sorunu da kendisi ile birlikte getirmektedir. Kuruyan cilt hem solgun görünmekte, hem de kırışık, ince çizgi ve akne oluşumu için uygun zemin yaratmaktadır. Pumpkin Peel yaşlanma, kuruluk ve akne sorunları için en etkili çözümlerden biridir. Doğal içeriği sayesinde hücrelerin yenilenmesi sürecini hızlandırmaya yardımcı oluyor.

 

Pumpkin Peel İçeriği Nedir?

 

Pumpkin Peel içeriği doğal peeling bileşenleri ve besin bileşenlerinin karışımından oluşuyor. Bu bileşenlerin toplamı cild için yararlı etken maddeleri sağlayarak hücre yenilenmesini sağlıyor.

 

Doğal Peeling Bileşenleri

 

Geniş spektrumlu Vitamin A türevleri

Mayalanmış Enzimler

Salisilik Asit

 

Besin Bileşimleri

Fitosterder – Steroid Saponin, Beta sitosterol

Omega Yağ Asiti (Vitamin F)

Flavonoidler (Vitamin P)

Mineraller – Kalsiyum, Demir, Fosfor, Potasyum, Çinko

Pumpkin Peel Hangi Sorunlarda Etkilidir?

 

Pumpkin Peel içeriği sayesinde cilde gerekli olan vitamin ve mineralleri sağlamakta, aynı zamanda cildi tahriş etmeden nemlendirilmesini ve hücre yenilemesini hızlandırmaktadır. Genel olarak uygulama alanları şöyledir:

 

  • Yaşlı ve olgun ciltler
  • Hiperpigmentasyonlu ciltler
  • Akneli ciltler
  • Kuru ve hassas ciltler

 

Uygulama Programı

 

Pumpkin Peel’inUygulama programı klinik bir program olup, 5 farklı aşamadan oluşmaktadır. Her adımın doğru şekilde uygulanması, etkilerin hızlıca görülmesi açısından önemlidir.

 

Temizleme

Snow 02 cleanseri ciltyüzeyine ince bir tabaka şeklinde uygulanır. Oksijen balonlarının oluştuğu gözlemlendiğinde dairesel hareketlerle cilde yedirilir. Daha sonra ürün su ile birleştirilerek, temizleyici formuna dönüştürülür. Son olarak ciltten ıslak sünger yardımı ile ürün temizlenir. Snow Booster ile cildin ph’sını dengelenir.

 

DermaPeel

 

Cilt yüzeyinde birikmiş ölü hücre ve keratinize tabakayı ciltten uzaklaştırmak, varolan siyah nokta ve sivilceyi ciltten temizleyebilmek için dermapeel cihazı uygulanır.

 

Pumpkin Peel ve Nötralizasyon

 

Alın, burun, çene ve yanaklara peeling az miktarda uygulanır. 2-3 dakika nazikçe masak yapıldıktan sonra soğuk su ile temizlenir.

 

Cellular  Matrix C + Aktivatör

Cellular C matrix sheetin yarısını 2 kapak dolusu activator ile bir kapta karıştırıp, homojen olması sağlanır. Elde edilen karışım cilde fırça yardımı ile sürülür. Dermapeel — iyon modu ile ürün cilt altına geçirilir.

 

Maskeleme Alginat Maske

Cilt tipine uygun yosun maskesi cilt üzerine kapatılır. 15-20 dakika bekledikten sonra ciltten kaldırılır, nemlendirici ve güneş koruyucu uygulanarak işlem tamamlanır.

 

Pumpkin Peel Uygulaması ile ilgili bilgi almak ve randevu oluşturmak için iletişime geçin.

ROSE&MOON

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

ROSE&MOON

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

MENÜ
SOSYAL MEDYA

Copyright by Rose & Moon Beauty. All rights reserved.

Diller »

Şimdi Ara

WhatsApp chat