Pazartesi - Cumartesi09:30 - 19:30
KonumMerkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Cd, No:171/7 Aykaç İş Merkezi Kat:2 - 34403 Şişli/İstanbul

Pink Peel | Rosemoon Güzellik

Cildimizin zamanla kuruması ve daha duyarlı hale gelmesinin birçok sebebi vardır. Bunlar hava etkenleri, hormonal değişiklikler, cilt hastalıkları vs. olabilir. Pink Peel Uygulaması ile bu durumun önüne geçebilirsiniz. Özellikle kadınlarda cilt sorunlarının en büyük sebeplerinden biri de hormonlar olmaktadır. Etkili bir cilt yenileme uygulaması ve peeling ile cildinizin eski haline kavuşmasını ve eksik etken maddelerin yeniden kazanılmasını sağlayabilirsiniz.

Özellikle 40 yaş üzerindeki kadınlarda menopozla birlikte östrojen hormonunda azalma görülmektedir.  Östrojen hormonu hem kadınlar, hem de erkeklerde bulunan bir grup steroid hormonudur. Üreme döneminde, adet döngüsü için önemli rol oynayan östrojen hormonunun seviyesi kadınlarda daha da artış göstermektedir. Ancak zamanla azalması görülmekte ve bu azalma cildimize de etki göstermektedir.

Östrojen hormonunun azalma göstermesi epidermisi yakından etkilemektedir. Bu hormonun azalması hücrelerimizin bölünmesini yavaşlatır, sonuç olarak da cildin kendini yenileme hızında düşüş yaşanır. Cildimizin hücre bölünme hızı yavaşladıkça, cildimiz daha hassas olur ve incelir. Sonuç olarak da, alerjiye, yaralanmaya, kırışmaya ve sarkmaya daha yatkın hale gelir.

Pink Peel Nedir?

Dermis tabakasındaki kolajen, elastin ve hyalüronik asit değerlerinin düşmesi cildin gevşemesine sebep olur. Pink peel ürünü cildinizin eskilen östrojen miktarının karşılanmasını ve cildinizin eski haline dönmesini sağlar. İçeriğindeki laktik asit ve asetik asit sayesinde cildin nem oranında düzenleme yapar, cildin alt katmanında da uyarıcı etki yaratır. Bu uygulama sayesinde cildinizdeki hormon eksilmesinden doğan hasar giderilir, hormon dengesi yaratılır. Ayrıca, içeriğindeki hidrolize kolajen, elastin, antioksidan ve yoğun hyaluronik asit sayesinde cildin nemlendirilmesini ve güçlenmesini sağlar. Pink Peel doğal östrojen hormonu ile formüle edilmiş bir Lift Peeling uygulamasıdır. Tamamen doğal maddelerden oluşan Pink Peel’in cildinize herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Pink Peel Uygulamasının Faydaları

Pink Peel uygulaması doğal östrojen takviyesi sağladığı için cildimizdeki birçok cilt sorununu çözmektedir. Ciltteki nem dengesini oluşturarak, cildimizin daha doğal, parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlamaktadır. Genel olarak cilde faydaları şöyledir:

 • Ciltteki östrojen miktarını dengeler
 • Cildin nem ihtiyacını karşılar ve nem oranını dengeler
 • Anti-aging etkisi vardır, cildinizi daha genç gösterir
 • Cildin kuruluğunu ortadan kaldırarak ciltteki kırışıklıklar ve ince çizgilerin toparlanmasını sağlar
 • Cildin elastikiyetini geri kazandırır
 • Doğal yöntemle lifting etkisi sağlar

İlk uygulamadan sonra cildinizde gözle görülür değişiklikleri gözlemleyeceksiniz. Kalıcı ve uzun vadeli çözüm için en az 5 seans uygulanması gerekmektedir. Cilt tipine ve cilt yaşına bağlı olarak 5-10 seans arası tedavi önerilmektedir.

Pink Peel Uygulaması ile ilgili detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için iletişime geçin.

ÜCRETSİZ MUAYENE İÇİN TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN!

  https://www.rosemoonguzellik.com/wp-content/uploads/2022/10/rosemoon-guzellik-merkezi-footer.png

  ROSEMOON BEAUTY

  Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

  ROSEMOON BEAUTY

  Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

  MENÜ

  SOSYAL MEDYA

  Copyright 2022 @ Rose & Moon Beauty. Tüm hakları saklıdır.

  Call Now Button