Ph Fomula Açık Gözenekler İçin;

Exfo Cleanse

Ph Formula Vita A Cream

Ph Formula Post Recovery

Dahasıkı gözeneklere sahip olablirsiniz.
Ph Formula Yeni yıl Kampanyasında Kampnaya 1 de bize Daha sıkı gözenekler ve temiz bir cilt bakımı sunar
Evde kullana bileceğiniz kışın rahatlıkla uygulana bilen Vita A cilt yenileme akne -leke-antı-agın ve sıkı gözenekler iç,n rahatlıkla kullana bilirsiniz. Detaylık bilgi için lıngıhttps://www.rosemoonguzellik.com/ph-formula-2/ tıklaya bilirsiniz.

Sipariş için 0530 770 087 87 den ulaşa  bilirsiniz.

WhatsApp İçin Lıng tıklaya Bilirsiniz.https://wa.me/905307700887

Phformula Exfocleanse Vitaamask PostRecovery Rosemonguzellik Phformulakampanyaliurunler 2 300x300 - Ph Formula Açık Gözenekler

Sadece yarım saat…

Eski nesil kimyasal peeling tedavilerindeki pullanma, yanma gibi yan etkiler olmadan, her mevsim uygulanmaya olanak sağlayan yapısı ile Ph Formula, bilinen kimyasal peelinglerin söylemlerini değiştiren teknolojisiyle devrim yaratıyor.

Ph Formula uygulama sisteminin temel taşları canlandırıcı ilaç ve kontrollü cilt yenileme yapılanması konseptleri üzerine kurulmuştur.

Bazı soyucu ürünler cildin doğal yağını alıp uzaklaştırarak ciltte kuruma, kızarma ve kaşıntıya neden olabiliyor. Lekeden, kırışıklığa kadar farklı cilt sorunlarına çözüm sunan sistemin içeriğinde kimyasal asit olmasına rağmen kızarma, tahriş, yanma gibi etkileri yoktur, sadece yarım saat süren işlemden sonra hemen sosyal yaşamınıza geri dönebiliyor.

cilt bakimi - PH Formula

Ph Formula uygulaması Rose & Moon Güzellik

Kontrollü kimyasal cilt yeniden yapılanması alışılagelmiş peelinglerden tamamen farklıdır ve kişiye özel hazırlanır. Peelingler genelde cilt soyulmasına sebebiyet verir, ancak kontrollü cilt yeniden yapılanması cildin farklı katmanlarında hızlandırılmış hücre yenilenmesini tetikler, aynı zamanda travma ve irritasyonu da azaltır.

 

Dermatolojik cilt yeniden yapılandırma sistemi olarak geliştirilen bu yenilikçi üründe Ph Formula yaşlanma, hiperpigmentasyon, akne ve kronik kızarıklık gibi cilt bozukluklarını başarı ile tedavi ediyor. Ciltteki değişiklikler ilk seanstan itibaren gözlense de, birkaç seans sonrası cildin kalitesindeki düzelme de artar: Cilt daha parlak, daha pürüzsüz görünür ve elastikiyeti artar. Cilt probleminin yoğunluğuna göre 2-4, bazen de 6 seanslık kürler halinde uygulanır.

LEKE –AKNE – SKAR – ROZA gibi bir çok probleme ve cilt yapısına bağlı kişiye özel asitler ile bakım çalışılmaktadır.

Şimdi Ara