Pazartesi - Cumartesi09:30 - 19:30
KonumMerkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Cd, No:171/7 Aykaç İş Merkezi Kat:2 - 34403 Şişli/İstanbul

PH Formula Nedir? Nasıl Uygulanır? | Rosemoon Güzellik

Cildinin parlak, temiz ve lekesiz olması herkesin isteğidir. Birçok dış etken sebebi ile cildimiz yıpranır, parlaklığını ve elastikliğini kaybeder. Bunun sonucu olarak da kırışıklıklar, lekeler, izler oluşur. Cildimizi en çok etkileyen ve zarar veren etkenlerin başında güneş gelir. Güneş ışınları cildimize fazlasıyla zarar verir, kolajen kaybıyla da fazla kurur. Bu cilt kuruması ile cildimizde ince çizgiler, kırışıklıklar oluşur. Bir başka cilt sorunu da akne ve akne izleridir. Akneler cildimizde kalıcı hasar bırakır. Akne ve akne izleri tedavi edilmezse, uzun vadede kalıcı lekelere dönüşür ve cildimizin pürüzsüzlüğü kaybolur. Tüm bu etkenler sonucunda cildimiz daha cansız ve daha yaşlı görünür.

PH Formula cildimizdeki kırışıklıkların ve çizgilerin onarılmasında, cilt yenilenmesinde büyük başarı gösteren bir tedavi yöntemidir. PH formula sayesinde cilt dokusu tazelenir, lekelerin tedavisi ile cildiniz daha pürüzsüz bir görüntüye kavuşur. PH formula aynı zamanda akne izleri ve kızarıklıklar gibi cilt sorunlarının tedavisinde de etkili olmaktadır.

PH formula kontrollü bir cilt tedavi yöntemi olmaktadır. Bu cilt bakım formülü ile ciltdeki kolajenler uyarılır ve cilt yenilenir. Ortalama olarak 4-6 seans sonrasında cildinizde gözle görülür bir fark oluşur. Tedavinin uygulanması sonrasında, cilt bakımına devam etmeniz için PH Formula evde bakım ürünlerini de tedavinin devamı olarak kullanabilirsiniz.

PH Formula Nedir?

PH Formula deri altına uygulanan bir tedavi yöntemidir. Akne, leke, anti age ve kılcal damar olmakla, 4 farklı cilt sorununda etkili olacak şekilde formula edilmiştir. PH formula ciltteki PH değerini etkileyerek normal hale getirir, ph değerine uygun olarak tedavi uygulaması yapar. Cildin yatkın olduğu cilt bozukluklarının üzerine giderek tedavi eder. PH formula asidiktir ama cilt için herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Cilt altına uygulandığı için, cilt üzerinden herhangi bir soyulmaya veya başka bir yan etkiye neden olmaz. İlk uygulamadan sonra bile, sonuçları net bir şekilde görebileceğiniz bir uygulamadır.

PH Formula Kimlere Uygulanır?

PH Formula 20 yaşından sonra uygulanır. Özellikle güneşin zarar verdiği ciltler için en etkili tedavi yöntemidir diyebiliriz. Güneş ve diğer etkenlerin sonucunda oluşan kırışıklıklar için etkili sonuç sağlar. Bunun dışında, PH Formulanın uygulanabileceği cilt sorunları şöyledir:

 • Küçük ve orta boyutta kırışıklıklar
 • Aşırı gözenekli ciltler
 • Açık-kapalı komedon
 • Kronik sorunları olan ciltler
 • Akne ve akne izleri olan ciltler
 • Güneş veya diğer sebeplerden oluşan lekeli ciltler
 • Farklı etkenlerden renk değişimine ve pigment kaybına maruz kalan ciltler
 • Yaşlanma sebebiyle oluşan çizgili ciltler
 • Kurumuş ve elastikiyetini kaybetmiş ciltler
 • Ergenlik dönemi sebebiyle akneli ciltler

Hangi Sıklıkla Uygulanabilir?

PH formulanın uygulama sıklığı cilt tipine ve cilt durumuna göre değişiklik göstermektedir. Cildinizdeki sorun belirlendikten ve size özel cilt tedavi protokolü belirlendikten sonra uygulama sıklığı ve seans sayısına karar verilebilir. İlk uygulama sonrasında bile cildinizde gözle görülür değişiklikler oluşacaktır. Ortalama olarak 4-6 seans sonrasında ciltteki sorunlar çözülmektedir. Ancak bazı durumlarda, cilt yapısı çok sorunluysa ve lekeler, kırışıklıklar daha çoksa, seans sayısı 8’e kadar çıkabilir. İki seans arasında en az 15 gün süre ara vermek gerekiyor. Uygulama süresi de cilde göre değişiklik göstermekle birlikte, yaklaşık olarak 30 dakika sürmektedir. Uygulama için herhangi bir mevsimsel kısıtlanma bulunmamaktadır. Uygulama cilt yüzeyine değil, cilt altına yapıldığı için dört mevsim kullanılabilir.

PH Formula Nasıl Uygulanır? Farkı Nedir?

PH Formula cilt altına uygulanan bir tedavi yöntemidir. Tedavi öncesinde evde bakım ürünleri verilerek tedavi süreci başlanır. Öncesinde bakım uygulamasının başlaması, cildin peeling’ e alışması için çok önemlidir. Bu sayede uygulama yapıldığı zaman cilt artık sürece adapte olmuş oluyor. Daha sonra PH formula uygulamasına başlanır.

PH Formula diğer ürünlerden farklı olarak çok detaylı hazırlanmış ve anlık etki gösteren bir bakım yöntemidir. Cildin altına su enjekte ederek cildin yenilenmesini temizlenmesini sağlar. Cilt altında bulunan zararlı maddelerin ve toksinler su sayesinde ve etken maddeler sayesinde atılmasına sebep olur. Sonuç olarak da daha temiz ve berrak bir cilde kavuşursunuz.

Uygulama sonrasında sonuçları net bir şekilde görebilirsiniz. Her seans sonrasında çekilen fotoğrafların karşılaştırılması ile cildinizin nasıl değişikliğe uğradığını görebilirsiniz.

Tedavi seanslarından sonra, tedavi uygulanan kişilere evde bakıma devam etmeleri için devam ürünleri veriliyor. Bu sayede de tedavinin kalıcı olması ve cildin aynı şekilde kalması sağlanıyor.

Lekeli ve Solgun Ciltlerin Tedavisi

Cildimizdeki lekelerin esas sebebi güneş ve çevresel faktörler olmaktadır. Cildimizdeki lekeler sadece kötü bir görüntü yaratmaz, aynı zamanda cildin işleyişini ve fonksiyonlarını da kötü anlamda etkiler. Fakat lekeler sadece çevresel etkenler ve güneş sonucunda oluşmaz. Yaş ilerledikçe cildimizdeki kolajen azalır. Kolajen kaybı yaşayan ciltlerde zamanla daha fazla gözenek oluşması da doğal bir sonuçtur. Gözeneklerin fazla olması ve belirginleşmesi sebebiyle bir süre sonra cildimizde lekeler oluşur ve bu lekeler kalıcı olur. Bunun dışında, ciltteki renk değişiklikleri de kolajen kaybına bağlıdır. Yaşlandıkça cildimizin rengi solgunlaşır, daha donuk bir hal alır. Cildimizdeki ölü hücrelerden gençken olduğu gibi hızlı bir şekilde kurtulamadığımız için cildimizin renginde değişimler oluşur. Ölü hücrelerin birikmesi ve dökülmemesi mat bir görüntüye sebep olur.

PH Formula tüm bu etkenler sonucunda oluşan mat görüntüyü ve lekeli cildi eski haline döndürmek için en etkili yöntemlerden biridir. Birnevi süreci geriye döndürmeyi başaran bu tedavi yöntemi mucize niteliğinde bir çözüm sunmaktadır. PH Formula uygulaması ile, cildinizde yaş ilerlemesinden dolayı oluşan lekeler birkaç seans sonrasında tamamen düzelmektedir. Sadece lekeler değil, ciltteki donuk ve mat görünüm de PH Formula tedavisiyle giderilmektedir. Cilt altına enjekte edilen maddeler ve su sayesinde cilt temizlendiği için, cildiniz birkaç yaş gençleşir. Gözeneklerin küçülmesi ile birlikte, tedavi kalıcı sonuçlar doğurmakta ve uzun süre etkili olmaktadır.

Kişiye Özel Peeling Uygulaması

PH Formulanın bu kadar etkili olmasının esas nedeni, kişiye özel bir uygulama olmasıdır. Uygulama kişinin cilt yapısına ve durumuna, cilt yaşına göre özel olarak belirlenmektedir. Diğer peeling uygulamalarından farklı olarak, PH formula cilt yüzeyine uygulanmamaktadır. Cilt yüzeyine uygulama yapılmadığı için, uygulama sonrasında ciltte herhangi bir soyulma, pullanma, kızarma gibi etkiler de görülmemektedir. Diğer kimyasal peeling yöntemlerinden farklı olarak her mevsimde uygulanabilir bir tedavi olması da esas farklarından biridir. Her ne kadar içeriğinde asitler bulunsa da, cilt tahrişine sebep olmaması ve uygulama sonrasında gündelik hayatınıza kaldığınız yerden devam edilebilmesi de esas tercih sebeplerinden biridir.

PH Formula tedavisi bir paket şeklinde sunulmaktadır. Paket  içeriğinde tedavi öncesi bakım ürünleri, tedavi seansları ve tedavi sonrasında bakım ürünleri yer almaktadır. PH Formula tedavisinde cilt yenileme, cilt temizleme, cilt koruma ve cilt geri kazanma gibi etken maddeler içeren bir tedavi söz konusudur. Yenilenme öncesinde ve sonrasında uygulanacak olan bakım kremleri sayesinde de tedavi sürecini tamamlamaktadır. PH Formulanın içeriğine ve etken maddelerine bakacak olursak, Alfa Keto, Alfa Hidroksi, Alfa Beta ve Poli Hidroksi asitlerinin birleşmesinden oluştuğunu görebiliriz. Bu etken maddelerin cilde uygulanması, cilt altında proteinlerin taşınması ile birlikte, cilt yenilenmesini hızlandırmakta ve süreci doğal, eski hızına kavuşturmaktadır. Bu da cildinizin olduğundan daha doğal, daha temiz ve parlak görünmesini sağlamaktadır. Diğer kimyasal peeling yöntemlerinden farklı olarak sadece kozmetik amaçla değil, tedavi amaçla da kullanılması PH Formulayı standart peeling yöntemlerinden farklılaştırmaktadır.

PH Formula Programları

A.C.N.E. Serisi

A.C.N.E. cilt yenileme programı farklı adımlardan oluşmaktadır. Uygulama öncesinde hazırlık aşamasında size önerilen ürünleri kullanmanız tedavinin etkili olması için önemlidir. Ayrıca, uygulama sonrasında önerilen bakım ürünleri sayesinden sonuçları kalıcı yaparak akne oluşumunu ilerleyen zamanlarda da önleyebilirsiniz.

V.İ.T.A Serisi
A.G.E Serisi

A.G.E uygulaması sayesinde cilt yaşlanması geciktirilmekte ve yaşlanmanın etkileri tedavi edilmektedir. Cilt yenileme işleminin başarılı olması için tüm süreçleri ve programı eksiksiz şekilde gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

M.E.L.A. Serisi

M.E.L.A. Cilt yenileme ürünü PH Formula cilt yenileme serinin bir ürünü olmaktadır. Farklı aşamalardan oluşan bu program sayesinde cildinizin yenilenmesi kısa bir tedavi sonrasında gerçekleşecektir. Peelingden farklı olarak cilt yüzeyinde soyulma yaratmadığı için, herhangi bir yan etkisi de olmamaktadır. M.E.L.A. cilt yenileme programının tüm aşamalarını düzenli şekilde gerçekleştirmeniz sonuçların daha etkili olmasını sağlayacaktır.

C.R. Serisi

C.R. Cilt Yenileme programının uzun vadede etkili olması ve sonuçların istediğiniz şekilde olması için uygulamanın her adımını eksiksiz ve düzenli gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Uzmanınız tarafından size önerilen bakım öncesi ve bakım sonrası ürünlerin kullanımını düzenli yapmanız, hızlı ve kalıcı sonuç almanızı sağlayacaktır.

PH Formula Fiyatları

PH Formula tedavisi farklı cilt tiplerine ve farklı sorunlara uygulandığı için, fiyatlar değişiklik göstermektedir. Cilt sorununuz belirlendikten sonra, uygulanacak tedavi süreci ve bakım kiti belirleniyor ve fiyatlandırma yapılıyor. Fiyat bilgisi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Rose & Moon Merkezimizde PH Formula Uygulaması

Şişli’de yerleşen Rose & Moon Merkezimizde farklı cilt sorunlarıyla ilgili  bakımlar sunulmaktadır. Tüm işlemleri alanında 10 yıl tecrübeli, profesyonel cilt bakım uzmanları tarafından yapılmaktadır. Uygulamalar öncesinde size özel protokol hazırlanmakta ve süreci belirlenmektedir. PH Formula ile cilt bakımı ve cilt onarım uygulaması için bizimle iletişime geçebilir, süreç ve fiyatlandırma ile ilgili tüm detayları sorabilirsiniz.

Cildinin parlak, temiz ve lekesiz olması herkesin isteğidir. Birçok dış etken sebebi ile cildimiz yıpranır, parlaklığını ve elastikliğini kaybeder. Bunun sonucu olarak da kırışıklıklar, lekeler, izler oluşur. Cildimizi en çok etkileyen ve zarar veren etkenlerin başında güneş gelir. Güneş ışınları cildimize fazlasıyla zarar verir, kolajen kaybıyla da fazla kurur. Bu cilt kuruması ile cildimizde ince çizgiler, kırışıklıklar oluşur. Bir başka cilt sorunu da akne ve akne izleridir. Akneler cildimizde kalıcı hasar bırakır. Akne ve akne izleri tedavi edilmezse, uzun vadede kalıcı lekelere dönüşür ve cildimizin pürüzsüzlüğü kaybolur. Tüm bu etkenler sonucunda cildimiz daha cansız ve daha yaşlı görünür.

PH Formula cildimizdeki kırışıklıkların ve çizgilerin onarılmasında, cilt yenilenmesinde büyük başarı gösteren bir tedavi yöntemidir. PH formula sayesinde cilt dokusu tazelenir, lekelerin tedavisi ile cildiniz daha pürüzsüz bir görüntüye kavuşur. PH formula aynı zamanda akne izleri ve kızarıklıklar gibi cilt sorunlarının tedavisinde de etkili olmaktadır.

PH formula kontrollü bir cilt tedavi yöntemi olmaktadır. Bu cilt bakım formülü ile ciltdeki kolajenler uyarılır ve cilt yenilenir. Ortalama olarak 4-6 seans sonrasında cildinizde gözle görülür bir fark oluşur. Tedavinin uygulanması sonrasında, cilt bakımına devam etmeniz için PH Formula evde bakım ürünlerini de tedavinin devamı olarak kullanabilirsiniz.

TELEFONUNUZU BIRAKIN HEMEN ARAYALIM

  https://www.rosemoonguzellik.com/wp-content/uploads/2022/10/rosemoon-guzellik-merkezi-footer.png

  ROSEMOON BEAUTY

  Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

  ROSEMOON BEAUTY

  Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

  MENÜ

  SOSYAL MEDYA

  Copyright 2022 @ Rose & Moon Beauty. Tüm hakları saklıdır.

  Call Now Button