Pazartesi - Cumartesi09:30 - 19:30
KonumMerkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Cd, No:171/7 Aykaç İş Merkezi Kat:2 - 34403 Şişli/İstanbul

Ph Formula C.R Bakımı | Rosemoon Güzellik

PH FORMULA C.R. HOME KİT

PH FORMULA C.R. Bakımı

PH Formula serisinin bir ürünü olan C.R. bakımı sistemi ilk farma-kozmesötik  bakım ürünlerinden biridir. Cilt üzerindeki kızarıklıkların, cilt lekelerinin ve ince çizgilerin giderilmesindeki en etkili formüldür. Özel olarak cilt onarım işlemi için formüle edilen bu programın etken maddeleri cildinizi kısa sürede yenilenecektir. Peeling uygulamasından farklı olarak 3 aşamadan oluşan ve cilt üzerinden soyulmaya neden olmayan C.R. Cilt onarım uygulaması tüm cilt tiplerine uygun şekilde geliştirilmiştir.

C.R. Cilt Bakım programının uzun vadede etkili olması ve sonuçların istediğiniz şekilde olması için uygulamanın her adımını eksiksiz ve düzenli gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Uzmanınız tarafından size önerilen bakım öncesi ve bakım sonrası ürünlerin kullanımını düzenli yapmanız, hızlı ve kalıcı sonuç almanızı sağlayacaktır.

C.R. Programı Aşamaları Nelerdir?

C.R. cilt bakım programı her adımın dikkatli ve düzenli şekilde uygulanması gereken, 3 farklı adımdan oluşmaktadır. Aşamaları kısaca açıklayalım.

Hazırlık Aşaması

Hazırlık aşaması cildinizde soyulmanın başlaması ve etkili olması için cilt temizleme ve hücre yenileme işlemi ile başlamaktadır. Bu aşamada 2 farklı ürün kullanacaksınız.

E.X.F.O Cilt Temizleyici

E.X.F.O cilt temizleyici etken maddelerin emilmesi ve hücrelerin yumuşamasını sağlayan bir formülle hazırlanmıştır. Soyucu etkisi olan bu temizleyici hafif olmaktadır ve cildinize zarar vermemektedir.  Cilt bakım öncesi ve sonrasında kullanımı prosedürün tamamlanması açısından önemlidir.

C.R. Aktif Formül 

Hazırlık aşamasında kullanacağınız diğer bir ürün ise C.R. aktif formülüdür. Bu formül hücrelerin normal işleyişinin geri  sağlamaktadır. Etken maddeleri sayesinde kronik kızarıklıkları tedavi etmektedir. Cildin doğal savunma mekanizmasını güçlendirerek cildinizin yenilenmesini hızlandırır. Prosedür öncesinde cildin onarıma hazırlanması için kullanılmaktadır. Bakım öncesinden 14 gün kullanılması gerekmektedir. 

Onarım Aşaması

Bu aşamada cilt onarım işlemi başlamakta ve uzman tarafından belirlenen ürünler kullanılmaktadır. Öncelikle S.P kompleksi ile cilt duyarlılık seviyesi belirlenir. Aktif solüsyonlarla hücre kanallarının açılması gerçekleştirilir. Daha sonra C.R. kompleksi uygulanarak kızarıklıkların onarımı gerçekleştirilir. Her cilde uygun şekilde geliştirilen bu kompleks, kızarıklığı azaltmak için antimikrobiyal aktivite ile özel olarak formüle edilmiştir.

Onarım ve Koruma Aşaması

Cilde uygulanan işlemler sonrasında sonuçların kalıcı olması ve ilerde yeniden sorun yaşamamak adına, işlem sonrasında da balkıma devam etmeniz gerekmektedir.İşlem sonrasında kullanacağınız ürünlerle sonuçları uzun vadede etkili hale getirebilirsiniz.

C.R. İşlemi Sonrası Bakım

C.R. cilt onarım işlemi sonrasında dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır. Bunlar;

 • Solaryum ve güneş ışınlarından uzak durun
 • Yan etki olmaması için, başka başka tedavilerle birleştirmeyin
 • Uygulama sonrasında en az 10 gün tüy dökücü krem veya ağda uygulaması yaptırmayın.
 • Prosedür sonuçlarını iyileştirmek için uygulama öncesi ve sonrası bakım önerilerini ve ürünlerini uygulayın
 • Cildinizde uygulama sonrasında kızarıklık oluşabilir. Bu kızarıklıklara müdahale etmeyin. Ortalama olarak 1-10 saat arasında kızarıklıklar yok olacaktır.

Roza  ve kılcal damarları yüzeyde olan cilt gurupları için özellikle şunu belirtmek isterim. Sıcak, ya da soğuk asla sevmeyen bir cilt gurubudur. Hamam, kese, solaryum, kaynar su ile duş almak asla yapılmamısıı gerekir, aksi takdirde cilt atak gerçire bilir , tamamen yüzeye çıkacaktır, yada roza ise cilte kanama dahi yaşaya bilir ve son olara yaz, kış güneş koruyucu kullanmaları gerekir.

Ph Formula ürünlerini kullanmak istiyorsanız ve size uygun ürün kullanımı önerisin de bulunmamızı isterseniz. Cildinizin resmini Bizlerle paylaşarak size uygun protokolü uzmanımız belirleyerek tarafınıza iletilecektir. 

PH Formula tedavisi ile cilt onarım işlemi yapmak için Whatsap İletişime Geçebilirsiniz iletişime geçin.

ÜCRETSİZ MUAYENE İÇİN TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN!

  https://www.rosemoonguzellik.com/wp-content/uploads/2022/10/rosemoon-guzellik-merkezi-footer.png

  ROSEMOON BEAUTY

  Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

  ROSEMOON BEAUTY

  Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

  MENÜ

  SOSYAL MEDYA

  Copyright 2022 @ Rose & Moon Beauty. Tüm hakları saklıdır.

  Call Now Button