Pazartesi - Cumartesi9:30 - 19:30
KonumMerkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Cd, No:171/7 Aykaç İş Merkezi Kat:2 - 34403 Şişli/İstanbul

HomeMicroplus ve Starvac ile ilgili Merak Ettiğiniz Her Şey | Rosemoon Güzellik

Zayıflamak,  istediğimiz vücut şekline sahip olmak birçoğumuzun ortak isteği. Düzenli olarak spor yapmak ve beslenmemize dikkat etmek bu sorunun en iyi çözümü. Fakat bazen farklı sebeplerden, zaman azlığından, sakatlıklar yüzünden spor yapamamaktan vs. gibi sebeplerden birçoğumuz düzenli olarak spor yapamıyoruz. Bu sebepten de, farklı çözümler arıyoruz. Zayıflama sadece estetik amaçlarla yapılmıyor. Sağlıklı bir ruh hali ve sağlık bir vücut için fazladan yağ dokularının ve kiloların kaybedilmesi gerekiyor.

Bazı kişilerin genel zayıflama dışında bölgesel zayıflama incelme gibi ihtiyaçları bulunmakta. Özellikle basenler, üst bacak, bel bölgesi, erkeklerde göbek bölgesi gibi alanlar zayıflatması çok zor olan, yağ hücrelerinin biriktiği alanlardır. Böyle durumlarda bölgesel zayıflama devreye girmektedir.

Şişlide yerleşen Rose Moon Güzellik  zayıflama ve bölgesel incelme hizmeti vermekteyiz. Zayıflamak isteyen kişilere özel tedavi ve uygulama protokolü hazırlanarak kişiye özel program çıkarıyoruz. Uygulamalara başlamadan önce vücut analizi yapıyoruz.  Boy, kilo, yağ ölçümü ve kas analizi sonucunda, kişiye özel hazırlanan programın uygulamasına başlanıyor. Uygulama sonrasında, ortalama olarak 6-8 seans sonra yaklaşık olarak 7-8 cm incelme öngörülmektedir. Aşırı kilolu kişilerin uygulamadan önce doktoruna ve diyetisyenine danışması, diyetisyen eşliğinde uygulamalara başlanmasını öneriyoruz.

Selülit

Selülit her kadının korkulu rüyası. Yıllar içerisinde farklı sebeplerden üst bacak, basen ve kalça bölgesinde oluşan vücut bozuklukları herkesi rahatsız ediyor. Selülit bilinenin aksine, kiloyla ilgili olmayıp, zayıf insanlarda da görünmektedir. Selülitin az sıvı tüketimi, yanlış beslenme, hareketsizlik, hormonal sebepler, sigara kullanımı, genetik faktörler gibi bir çok sebebi vardır. Fakat selülit artık tedavi edilebilir bir vücut bozukluğudur diyebiliriz.

Rosemoon’da Selülitlerin yaklaşık olarak %80-%85 oranında tedavi edilmesi ve yok edilmesini garanti ediyoruz. Tamamen doğal yöntemlerle yaptığımız uygulamalar sonucunda, düzenli uygulama durumunda selülitlerinizden kurtulmak artık çok kolay.

 

SELÜLİT YAŞA BAĞLI MIDIR?

Yaş, kilo ayrımı yapmayan selülit, yaşlı, genç ve hatta bebeklerde bile görülebilmektedir. Selülit sorunu kişilerin özellikle yaz aylarında dikkatini çekmeye başlar. Oysa sağlığımızla ilgili bir sorunun işareti olan selülitin kış mevsiminde de gözden kaçırılmaması, sorunun çözümü, kontrolde tutulması  ilerleyen yıllar içinde önem taşımaktadır. Selülit yaşa bağlı bir sorun değildir.

Hangi Uygulamaları Yapıyoruz?

 

Şişli Rosemoon’da Bu uygulamaları genel olarak 2 farklı yöntemle; Starvac SP2 ve Micro Plus cihazıyla gerçekleştiriyoruz.

 

STARVAC SP2 Nedir?

Starvac SP2 genel olarak vücudumuzdaki tüm dokuları yeniden şekillendirebilen bir yöntemdir. Starvac SP2 lenf noktalarının uyarılması ve vakumla ile kan dolaşımını arttırıyor, bu fa derinin yeniden esnekliğini kazanmasına yardımcı oluyor. Selülitin kalıcı olma sebeplerinden biri de, derinin esnekliğini kaybetmesidir. Bu yöntemle, deri eski esnek haline döndürüldüğü için selülitler kayboluyor. Uygulamada öncelikle lenf noktalarının uyarılması gerçekleştiriliyor. Sonraki aşamada, cilt vakumlanıyor ve son adım olarak da, drenaj yöntemiyle toksinlerin lenf kanallarına atılması gerçekleştiriliyor.

Her kişinin cildi ve selülit yapısı farklı olduğu için, uygulama kişiye özel geliştirilip, uygulanıyor. Tedavi protokolünün değişmesiyle birlikte, ortalama olarak 15 seans her hasta için yeterli olmaktadır. Uygulama yaklaşık olarak 45 dakika sürüyor. Cilt durumunuza göre, haftada 2-3 kez uygulama yapılabilir. Uygulamaları düzenli olarak yaptırmanız, işlemin başarısını iyi anlamda etkileyecektir.

Daha fazla bilgi ve randevu için Starvac SP2 sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

Micro Plus Nedir?

 

Micro Plus vücut sarkmalarını ortadan kaldırmak için özel olarak geliştirilmiş bir elektroterapi cihazıdır. Birçok kullanım alanı olan micro plus, günümüzde kadınlar tarafından en çok bölgesel zayıflama, selülit ve sıkılaşma amacıyla kullanılıyor. Micro Plus cihazı, kas gruplarına uygulanan akımlarla bu kasların uyarılmasını sağlar. Uyarılma sonucunda, kaslar hareketlenir harcayacağı enerjiyi etrafındaki yağ dokularından sağlamaya çalışır.

 

Micro Plus uygulaması birçok farklı tedavi ve estetik amacyla kullanılıyor. En çok bilinen ve kullanılan uygulama şekli ise sıkılaşma ve bölgesel incelme amacıyla kullanımdır. Micro plus sayesinde cildinizdeki sarkmalar bir kaç seans sonra gözle görülecek oranda azalıyor. Vücudun farklı bölgelerinde; kol, göbek, bacak, kalça gibi gölgelerde kullanılabildiği gibi, yüz bölgesinde de micro plus uygulaması yapılabilir. Etkili bir sonuç için en az 10-12 seans önerilmektedir. Seanslar genellikle ihtiyaca göre değişiklik gösterse de, haftada en az 2 kere olarak belirleniyor.

 

Micro Plus uygulaması sırasında herhangi bir acı hissetmezsiniz. Uygulamada çok düşük bir elektrik uyarıları hissedilmekte ve derin acı olmamaktadır. Kaslarınızı uzun süre çalıştırmayıp, sonrasında spor yaptığınızda ne kadar acı hissediliyorsa, uygulama sonrasında da bu oranda bir acı görülmektedir.

 

Daha fazla bilgi ve randevu için Micro Plus sayfamıza göz atabilirsiniz.

[image_with_text_over icon_size=”fa-lg” image=”155″ title=”MicropigmentasyonLong-Time-Liner ” title_size=”14″]SAYFAYA GİT[/image_with_text_over]
[image_with_text_over icon_size=”fa-lg” image=”428″ title=”Kalıcı Dudak
Pigmentasyonu ” title_size=”14″]SAYFAYA GİT[/image_with_text_over]
[image_with_text_over icon_size=”fa-lg” image=”424″ title=”Kaş Pigmentasyonu” title_size=”14″]SAYFAYA GİT[/image_with_text_over]
[image_with_text_over icon_size=”fa-lg” image=”152″ title=”Kamuflaj” title_size=”14″]SAYFAYA GİT[/image_with_text_over]
[image_with_text_over icon_size=”fa-lg” image=”423″ title=”Microblanding PHIBROSWS ” title_size=”14″]SAYFAYA GİT[/image_with_text_over]
[image_with_text_over icon_size=”fa-lg” image=”423″ title=”EyeLiner” title_size=”14″]SAYFAYA GİT[/image_with_text_over]
ROSE&MOON

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

ROSE&MOON

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

MENÜ
SOSYAL MEDYA

Copyright by Rose & Moon Beauty. All rights reserved.

Diller »

Şimdi Ara

WhatsApp chat