Pazartesi - Cumartesi9:30 - 19:30
KonumMerkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Cd, No:171/7 Aykaç İş Merkezi Kat:2 - 34403 Şişli/İstanbul

HomeMicroplus & Starvac SP2 | Rosemoon Güzellik

Ameliyatsız germe işlemi – STARVAC & MİCROPLUS

STARVAC

Starvac sp2 uygulaması ile deriden kasa kadar tüm dokuların tekrar şekillendirilmesi sağlanır.  Doku toparlamalarında kullanılan en etkili yöntemlerden biri starvac sp2; vakum ve darbeleme masajın en başarılı ve güvenilir olanıdır. Starvac sp2 tedavisi, hastaya göre farklı protokol ve programlar seçilerek yapılmakta ve yaklaşık 40 ila 45 dakika arası süren 15 seans yeterli olmaktadır.

Starvac SP2 nedir?
Starvac SP2; uygulamaya alınan bölgelerde kan dolaşımı ve lenfatik dolaşımı arttırmakta, metabolik atıkların eleminasyonuna yardım ederek doku drenajı sağlamakta, mevcut fibroz bantlarını serbestleştirerek deriye esneklik kazandırmaktadır.

Starvac SP2 uygulaması ile deriden kasa kadar tüm cilt altı dokuların yeniden şekillendirilmesi sağlanır. Uygulamanın birinci aşamasında lenf noktaları uyarılır. İkinci aşamada vakumlanan cilt oksijenlenerek canlandırılır. Üçüncü ve son aşamada lenfatik drenaj ile tüm toksinler lenf kanallarına atılarak tedavi tamamlanır.
Starvac SP2 tedavisi, hastaya göre değişen protokol ve programlar seçilerek yapılmaktadır. Yaklaşık 40 ila 45 dakika arası süren 15 seans yeterli olmaktadır. Buna ek olarak pressoterapi ile kombine edildiğinde seans süresi yaklaşık 70 dakikayı bulur. Vücudun ihtiyacına göre haftada 2 ila 4 kez uygulanabilir. Paket programdan sonra da dört haftada bir koruma amaçlı seanslar uygulanmaktadır.

microplus rosemoon güzellik 1 e1570445490412 - Microplus & Starvac SP2
microplus önce sonra rosemoon güzellik 1 e1570445799894 - Microplus & Starvac SP2
microplus ilk seansta fark rosemoon güzellik e1570533313474 - Microplus & Starvac SP2
Starvac sp2 rosemoon güzellik e1570530526796 - Microplus & Starvac SP2
[qode_accordion][qode_accordion_tab title=”Starvac SP2 nedir?” title_tag=”h6″]

Starvac SP2; uygulamaya alınan bölgelerde kan dolaşımı ve lenfatik dolaşımı arttırmakta, metabolik atıkların eleminasyonuna yardım ederek doku drenajı sağlamakta, mevcut fibroz bantlarını serbestleştirerek deriye esneklik kazandırmaktadır.

 

Starvac SP2 uygulaması ile deriden kasa kadar tüm cilt altı dokuların yeniden şekillendirilmesi sağlanır. Uygulamanın birinci aşamasında lenf noktaları uyarılır. İkinci aşamada vakumlanan cilt oksijenlenerek canlandırılır. Üçüncü ve son aşamada lenfatik drenaj ile tüm toksinler lenf kanallarına atılarak tedavi tamamlanır.

 

Starvac SP2 tedavisi, hastaya göre değişen protokol ve programlar seçilerek yapılmaktadır. Yaklaşık 40 ila 45 dakika arası süren 15 seans yeterli olmaktadır. Buna ek olarak pressoterapi ile kombine edildiğinde seans süresi yaklaşık 70 dakikayı bulur. Vücudun ihtiyacına göre haftada 2 ila 4 kez uygulanabilir. Paket programdan sonra da dört haftada bir koruma amaçlı seanslar uygulanmaktadır.

[/qode_accordion_tab][qode_accordion_tab title=”Starvac SP2 nasıl uygulanır?” title_tag=”h6″]

Önce vakum sistemiyle selülitli cilt yukarı doğru çekilir ve emme başlıklarının arasına hapsedilir. Ardından, başlıkların ucunda bulunan ve basınç uygulayarak masaj yapan hareketli silindirler selüliti parçalar ve lenf sistemine sevk ederek vücuttan atılmasını sağlar. Son aşamada kan dolaşımını hızlandırarak dokulara daha fazla oksijen gitmesine yardımcı olur ve selülitli bölgeye canlılık kazandırır. Bu da selülitin yeniden oluşmasını önler.

 

Starvac SP2 uygulaması ile deriden kasa kadar tüm dokuların tekrar şekillendirilmesi sağlanır. Selülit tedavisi ve doku toparlamalarında kullanılan en etkili yöntemlerden biri Starvac SP2; vakum ve darbeleme masajın en başarılı ve güvenilir olanıdır.

[/qode_accordion_tab][qode_accordion_tab title=”Starvac SP2 kilo kaybı yapar mı?” title_tag=”h6″]

Starvac SP2, esas olarak selüliti tedavi eden bir yöntemdir fakat uygulanan alanlarda lokal incelmeler de sağlamaktadır.

[/qode_accordion_tab][qode_accordion_tab title=”Starvac SP2, liposuctiona alternatif bir tedavi midir?” title_tag=”h6″]

Liposuction, vücut kontur düzelmesi sağlayan ve yağ hacmini azaltan etkin bir cerrahi yöntemidir. Ancak selüliti ve deri düzensizliklerini tam olarak yok etmez. Starvac SP2 ise vücut kontur düzeltmelerinde liposuction’a alternatif bir yöntem olmamakla birlikte liposuction’la kombine edildiğinde daha mükemmel sonuçlar alınmasını sağlayan bir uygulamadır.

[/qode_accordion_tab][qode_accordion_tab title=”Starvac SP2 spordan etkili midir?” title_tag=”h6″]

Spor, vücut sağlığı için kıyaslanamaz bir öneme sahiptir fakat sporun oluşmuş selüliti yok etmeye pek de faydası yoktur. En ideal olan Starvac SP2 tedavisi ile spor kombine edilmesi olabilir.

[/qode_accordion_tab][qode_accordion_tab title=”Starvac SP2’nin uygulama alanı nerelerdir?” title_tag=”h6″]

Starvac SP2, hem estetik hem de tedavi amaçlı birçok uygulama alanına sahip bir cihazdır.
Estetik amaçlı kullanım alanları:
• Selülit tedavisi
• Vücut kontur düzeltmeleri
• Lokal inceltmeler
• Sarkık derilerin tonus ve elastikiyetini artırma
• Liposuction sonrası iyileşme sürecini hızlandırma ve düzensizlikleri ortadan kaldırma
• Diğer estetik ameliyatlar sonrası skarların yumuşatılması ve düzensizliklerin giderilmesi
Tedavi amaçlı kullanım alanları:
• Spor yaralanmaları
• Fizik tedavi uygulamaları (Fibrozit, tendinit, lumbalji, servikalji vb.)
• Travma ve yanık sonrası skarlar
• Cerrahi ve travma sonrası oluşan ödem
• Lenfödem tedavisi
Starvac SP2’nin Faydaları Nelerdir?
• Cilt sıkılığı artar.
• Vücut şekillenir ve bölgesel incelme sağlanır.
• Selülitlerin %85 oranda azalma görülür.
• Lenf ve kan dolaşımı artar.
• Toksinler atılarak vücutta rahatlama sağlanır.

Micro Plus, mıcro ve galvanik akım ile birleştirilerek en üst düzeyde kullanılan özel geliştirilmiş elektroterapi cihazıdır. Benzerleri arasında en güvenli teknolojiye sahip olan sistemdir. Micro Plus, lokal kilo problemleri kişilerde en etkili uygulamalardan bir tanesidir, vücudun doğal formuna en kısa sürede kavuşmasını sağlar. Yurt dışında yıllardır “neştersiz gençleşme yöntemi” olarak uygulanan mıcro plus, selülit problemlerinde, deri sarkmalarında, dolaşım bozukluklarında, obezite sorunlarında, ve vücut şekillendirmede yoğun olarak kullanılır. Mel Gibson, Victoria Beckham, Angelina Jolie, Demıi More, Sharon Stone gibi ünlülerin gençleşme sırrı Micro Plus’tır.

[/qode_accordion_tab][qode_accordion_tab title=”Micro Plus nasıl uygulanır?” title_tag=”h6″]

Micro Plus’ta cilde makine yardımıyla masaj yapılırken, micro akım verilir ve böylelikle kaslar sıkılaşarak doku toplanır. Böylece estetik operasyona ya da botox gibi uygulamalara gerek kalmadan yaşlanma etkilerine son verilir.
Micro Plus, farklı dalga boyunda elektrik akımı verilerek kasların uyarılması temeline dayanıyor ve kaslarda izometrik kasılmalar yaratarak vücudun kendini toparlamasına yardımcı oluyor. Kas dokusu ihtiyaç duyduğu enerjiyi önce ATP kullanarak elde etmeye çalışıyor ancak ATP kısa sürede tükendiği için bu kez kaslar kendi dokularındaki glikojen ve yağı kullanmaya başlayarak enerji topluyor. Böylece enerji kullanılarak vücutta belli bölgelere toplanan yağ dokuları da azaltılabiliyor.

 

Uygulama yapılan bölgelere verilen elektrik stimülasyonları, deriden geçerek kasa ulaşır ve bağ dokusunun temel hücresi “fibroplastı” uyarır. Bu da derinin yeniden canlanması ve toparlanmasını sağlar. Fibroplast kolajeni, elastik lifleri, deride gençlik ve dirilik sağlayan molekülleri üreten hücrelerdir.

[/qode_accordion_tab][qode_accordion_tab title=”Micro Plus kaç seans uygulanmalıdır?” title_tag=”h6″]

Micro Plus’ın etkisini ilk seansın sonunda hissedebiliyorsunuz. Ancak asıl sonuç 12 seans (haftada 2 gün) sonunda ortaya çıkıyor. Altı hafta içinde yüzde toparlanma, gençleşme, dirileşme ve lifting etkisi açıkça hissediliyor. Benzer etki kol, karın, basen ve bacaklarda da görülüyor.

[/qode_accordion_tab][qode_accordion_tab title=”Micro Plus yöntemi spor için de etkili midir?” title_tag=”h6″]

Zayıflama ve vücut toparlama için özel olarak geliştirilen Micro Plus cihazının, spor etkisi de oldukça fazladır. Spor yapmaktaki temel amaç kasları kullanmak ve kasların hareket etmesini sağlamaktır. Micro Plus, izometrik ve izometrik kasılmalar ile gerçekleştirdiği elektro terapiyle spor yapmadan kasların harekete geçmesini sağlar. Sporcular bu yöntemi hem kaslarının atrofe olmasını engellemek için hem de kronik hastalıklar sonrasında ya da iyileştirme programlarına destek olarak vücudun yapısını ve formunu koruması için kullanırlar. Micro Plus ile adeta spor yapmışçasına vücut sıkılaşır ve sarkan bölgelerde toparlanma meydana gelir.

[/qode_accordion_tab][qode_accordion_tab title=”Micro Plus acılı bir yöntem midir?” title_tag=”h6″]

Micro Plus’ın en etkileyici yanı ağrının sızının çok az olmasıdır; elektrik uyarıları verilirken sadece sinek ısırığı gibi sinyaller hissedilir. Onun dışında şiddetli bir ağrı kesinlikle yoktur. Sadece kaslar uzun bir süre çalışmadığından dolayı ilk birkaç seans sonunda hafif sızlamalar hissetmek olasıdır. Yıllarca spor yapmayan ya da ağır bir işi olmayan biri, spor yaptığında nasıl kaslarında kramplar ve kasılmalar hissediyorsa burada da aynı durum söz konusudur. Bu tedavinin aşırı kilolu hastalarda mutlaka bir diyetisyen eşliğinde gerçekleştirmesi gerektiğinin de altı çizilmelidir. Yeteri kadar hareket edip spor yapmadığı için vücudunda sarkmalar ve bölgesel yağlanmalar meydana gelen kişiler için etkili bir yöntem olan Micro Plus, tam anlamıyla bir tembel sporudur. Yattığınız yerde kaslarınız çalışırken belli bir süre zarfında vücudunuzda gözle görülür bir sıkılaşma meydana gelir.

[/qode_accordion_tab][qode_accordion_tab title=”Micro Plus nerelerde kullanılır?” title_tag=”h6″]

Sırt, karın ve kol toparlamada, selülit ve lifting sarkmaya bağlı tedaviler, bacak ve popo sıkılaştırma, yüz ve göğüs germe, yüz ovalini ortaya çıkarma, cilt elastikiyetini arttırma, bölgesel sıkılaşma ve incelmede kullanılmaktadır.

[/qode_accordion_tab][/qode_accordion]
[button target=”_self” hover_type=”default” text=”RANDEVU OLUŞTUR” link=”https://rosemoonguzellik.com/iletisim/”]
ROSE&MOON

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

ROSE&MOON

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

MENÜ
SOSYAL MEDYA

Copyright by Rose & Moon Beauty. All rights reserved.

Diller »

Şimdi Ara

WhatsApp chat