Pazartesi - Cumartesi09:30 - 19:30
KonumMerkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Cd, No:171/7 Aykaç İş Merkezi Kat:2 - 34403 Şişli/İstanbul

Microblading Kaş Tasarım Sonrası Bakım Süreci | Rosemoon Güzellik

Microblading Kaş Tasarım Sonrası Bakım Süreçleriniz için neler yapmanız gerekiyor.

Paniğe kapıldığın ve korkulu geçirdiğin anlar!
Neler yapman gerekiyor!
Neler seni bekliyor!

Microblading kaş tasarım Bakım Süreci ve karşılaşacağın korkulu anlar.

Microblading bakım sonrası bu süreç çok normal lütfen korkma

İşlem sonrası sürecini yönetmeye odaklan. Bu süreç çok normal fakat sen durumu yönetemez isen kullanım sürecin ömrü kısalır. Yanı işlem sonrası ne kadar kullanıyorum? diye sorduğunuz soru var yardı ya! Kullanım sürecinin en önemli etkilerinden biride senin bu durumu doğru yönetiyor olman.
Peki işlem sonrası neler ile karşılaşacaksın ve neler yapman doğru.

1. İşlemden hemen 2 gün sonrası çalışılan kıl dokusunda koyulma olur ( sebebi ise cildinize uygulanan pigment boyaları deri altına bırakıldığında yukarı çıkar ve 2. Gün biraz koyu gibi kaşların olur.) Korkma her şey yolunda!

2. Kaşına bilir lütfen kaşıma boyalar derinin yüzeyinden altta boyanın barınması gerekecek 1 haftalık süreç oldukça önemli.

3. İşlem yapılan alan su dokundurma. İşlem esnasında cilt yapına kullandığınız bir takım ilaçlara ve rahatsızlıklarına bağlı olmak üzere cildinin verdiği tepkiler önemli, ve ciltteki tahribasyonun hızla iyileşmesi cildinin ve senin bakım sürecinin elinde. Yani hızlı iyileşmesi için su dokundurma.

4. Bu süre içerisinde, uzmanınız size önerdiği kremi kullanmaya devam edin ( 3 gün ya da 1 hafta)

5. Hijyen dikkatli olmalısın süreceğiniz kremi pamuk yardımı ile sürerseniz mikrop kapmamasını sağlamalısınız. ( kremi sür – su dokundurma –kaşıma kabukları koparma)

6. 4. Gün artık yapılan çalışma tamamen gitti korkuyorsun verdiğim para, emek çöp oldu  tabi ki de hayır. Bakım sürecini iyi yaptığın sürece 21. günü beklemelisin.21. gün ciltte hücre yenilenmesi başlar, iyileşme süreci tamamlanır pigmenler deri altından yavaşça yukarı doğru çıkmaya başalar kıllar çıkmış olacak ve yaşadığın koyuluk, kabuklanma, bakım süreci başarılı ile tamamlandı. İlk halinden %30 % 35 solma çok normal, yeni kaşlar senin en doğal haliyle orta da olacaklar. Kendi kılların yeni yapılan kıllar kaş tasarımın oturmuş olacak. Güzel günlerde kullanın.

7. Son olarak birinci ayın sonunda kontrole gidip rötuş yaptırmayı unutma, kullanım süren için önemli!
Bilgilenmek ve süreçlerin sonrası merak ediyorsan sende deneyimlerini soruları yaz yeni paylaşımlarla bilgilen!

Kalıcı makyaj sonrası ile alakalı lınk tıklayrak video izleye bilirsiniz. https://youtu.be/cm90jmlSZIo

https://www.rosemoonguzellik.com/wp-content/uploads/2022/10/rosemoon-guzellik-merkezi-footer.png

ROSEMOON BEAUTY

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

ROSEMOON BEAUTY

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

MENÜ

SOSYAL MEDYA

Copyright 2022 @ Rose & Moon Beauty. Tüm hakları saklıdır.

Call Now Button