Pazartesi - Cumartesi9:30 - 19:30
KonumMerkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Cd, No:171/7 Aykaç İş Merkezi Kat:2 - 34403 Şişli/İstanbul

HomeLong-Time-Liner Micropigmentasyon | Rosemoon Güzellik

Micropigmentasyon nedir?

Günümüzde sayısız uygulama yöntemi, cihaz ve boyalar, kontür makyaj uygulaması için kullanılmaktadır. Almanya’da geliştirilen Long-Time-Liner Conture Make Up yöntemi ise tüm mikro pigmentasyon teknikleri arasındaki en gelişmiş kozmetik mikro pigmentasyon tekniğidir.

Dünyada kontür makyaj sektöründe “doğallık” vizyonuyla bir fark yaratan Long-Time-Liner Conture Make Up, Alman üretim kalitesini taşıyan boya ve cihazlarıyla müşterilerine hem uygulama esnasında hem de uygulama sonrası sağlıklı ve uzun soluklu kalıcı güzelliği sunuyor.

Long-Time-Liner’ı diğer mikro pigmentasyon tekniklerinden ayıran bir diğer fark ise yüksek modernlikte tasarlanan mikro pigmentasyon cihazları ve uygulama yöntemidir. Long-Time-Liner cihazları diğer yöntemlerin aksine, cilt üzerinde milimetrik git gel hareketlerle cildi kesmeden ve kanatmadan boya akışını sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu özellik sayesinde müşteriler hem rahat ve acısız bir uygulama seansı geçirirler, hem de uzun süreler boyunca canlı ve solmayan bir görüntüye sahip olabilirler.

long time liner logo png - Long-Time-Liner Micropigmentasyon

Long-Time-Liner ile Kıl Tekniği

Gül Çelen ROSEMOON ESTETİK MERKEZİNDE Long-Time-Liner cihazlarını kullanarak “kıl tekniği” adı verilen, cilt dokusuna asla zarar vermeyen oldukça detaylı bir teknik ile çalışmaktadırlar. Tüm uygulamalar, doğallığı ön plana çıkaran organik ve geniş renk seçeneklerine sahip Long-Time-Liner boyaları ve cihazları kullanılarak yapılmaktadır. Uygulamalar her zaman için müşterilerin yüz ifadesini en doğal şekilde vurgulayarak yapılmaktadır. Kullanılan cihaz, teknik ve boyalar sayesinde uygulama sonrasında başka tekniklerde görüldüğü gibi ciltte tahribat, kanama ve yaralar oluşmaz.

[qode_accordion][qode_accordion_tab title=”İŞLEM ÖNCESİ” title_tag=”h6″]

İşlem öncesi kişi ile karşılıklı tarzı, mimikleri, ifadesi ,yüz hatları ile alakalı olara karşılıklı karşılıklı sohbetimizde birer kahve içerek görüşme yapılır. Bunu önemsiyoruz çünkü bu sürede sizi yakından tanıma fırsatı ile tarzınızı anlamaya çalışıyoruz. Sizi mutlu etmenin en önemli yolu sizi tanımaktan geçmektedir.

[/qode_accordion_tab][qode_accordion_tab title=”İŞLEM” title_tag=”h6″]

Uygulama öncesinde kaş bölgesine kremle lokal anestezi uygulanır 20 dk lokal ile bekledikten sonra ön çizim yapılmaktadır.

Altın oran ölçümü yapılır. ( Doğru yüz ölçümü )

Kaş çiziminiz yapıldığında sizinle paylaşılır. ( Çalışma öncesi hangi model olduğunu göre bilmeniz mümkün )

Piğmentayon seçimi ( renk seçimi ) yapılır

Ve sonrasında çalışmaya başlanılır. Uygulama 1,5 saat sürmektedir.

[/qode_accordion_tab][qode_accordion_tab title=”İŞLEM SONRASI” title_tag=”h6″]

İşlem sonrası 1 hafta özel kremlerimiz mevcut bununla bakım yapmanız gerekmekte.

1 ay sonra kontrol rotüş yapılmaktadır.

Kullanım süresi 6 ay ile 2 yıl sürmekte bu tamamen cilt yapınıza bağlıdır.

[/qode_accordion_tab][/qode_accordion]
[button target=”_self” hover_type=”default” text=”RANDEVU OLUŞTUR” link=”https://www.rosemoonguzellik.com/iletisim/”]
ROSE&MOON

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

ROSE&MOON

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

MENÜ
SOSYAL MEDYA

Copyright by Rose & Moon Beauty. All rights reserved.

Diller »

Şimdi Ara

WhatsApp chat