Pazartesi - Cumartesi9:30 - 19:30
KonumMerkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Cd, No:171/7 Aykaç İş Merkezi Kat:2 - 34403 Şişli/İstanbul

HomeKıl Tekniği İle Kaş Tasarımı | Rosemoon Güzellik

Her cilt tipine farklı çözümler…

Her bir bireyin farklı cilt tipleri, farklı yaşları ve farklı cilt sorunları vardır. Öncelikle cilt analizi yapılarak kişinin problemine göre bakım ya da tedavi belirlenir. Cilt bakımında bu farklı durumlar için cilt bakım ürünleri ve cihazları ile cildin ihtiyaçlarına göre, kişiye özel bakımlar sunulmalıdır. Cilt hassasiyetini arttıran birçok tetikleyici etken varken, kuru cildin yarattığı en büyük sorunlardan biri hassasiyetteki artıştır.

Kuru cilt, hassas cildin habercisidir; çünkü cilt kuruduğunda doğal koruyucu lipit bariyerini yok eder. Bu da, cildin çevresel etkilere karşı korumasını azaltarak kaşıntı ve kızarıklık gibi reaksiyonlara sebep olur.

Cilt bakımı cilt analizi yapılıp belirlenecek tedavi yolları ve kişiye uygun ürünlerle yapılmalıdır. Dış etkenlere karşı bariyer görevi üstlenen cilde ancak uygun ürünler ve doğru tedaviler uygulandığında sağlıklı ve güzel bir görünüm kazanır. Sigara içmek, aşırı alkollü içecekler ve bazı ilaçlar (nazal açıcılar gibi) hassasiyeti kolaylıkla etkileyebilen, cilt problemlerine neden olabilecek bazı durumlardır.

İstanbul Şişli’de Kliniğimizi Ziyaret Edin.

Serumlar, gece kremleri, kırışık açıcı hormonal kremler gibi yenileyici, sıkılaştırıcı, onarıcı bakım ürünlerinin etkileri medikal cilt bakımları ile elde edilebilir. Cilde uygun olan ürünlerin, uygun dozlarda kullanılması ile sağlıklı bakımlar ve tedavi yaşlanmanın gecikmesine yardımcı olurken kozmetik malzemelerin cildimizde neden olduğu hasarları da engellenmesine yardımcı olur.

İSTANBUL CİLT BAKIMI HAKKINDA

Cildin yağ ve nem dengesinin düzenlenmesinde,
Ciltte meydana gelen yaşlanma belirtilerinde,
Yüzeysel akne ve sivilce problemlerinin giderilmesinde,
Kalıtsal olarak ciltte meydana gelen bozuklukların düzeltilmesinde,
Çil ve lekelerde,
Ciltte meydana gelen çatlaklarda,
Akne ve cilt yağlanmalarında,
Elastikiyet kayıplarında,
Hamilelerde veya doğum kontrol hapı kullanan bayanlarda ortaya çıkan *melasma görülen bölgelerde kullanılır.

Melasma, hormonların aşırı uyarılması ile ortaya çıkan hormonal bir hiperpigmentasyon çeşididir. Genellikle hamilelerde (bu yüzden hamilelik maskesi olarak da bilinir), doğum kontrol hapı kullananlarda veya kozmetikler ve ilaçlarda sebep olabilir. Melasmanın sık görüldüğü bölgeler; çene, dudak üstü, burun, yanaklar ve alında olmak üzere yüzün orta bölümünü kaplar. Yanaklar, burun ve çene kemiği üzerinde daha az bulunur.

[button target=”_self” hover_type=”default” text=”RANDEVU OLUŞTUR” link=”https://rosemoonguzellik.com/iletisim/”]
ROSE&MOON

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

ROSE&MOON

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

MENÜ
SOSYAL MEDYA

Copyright by Rose & Moon Beauty. All rights reserved.

Diller »

Şimdi Ara

WhatsApp chat