Ph Fomula kampanya 1

Açık Gözenekler

Phformula Exfocleanse Vitaamask PostRecovery Rosemonguzellik Phformulakampanyaliurunler 3 300x300 - ph Formula -Kampanyalı ürünler

içindekiler ve ph formula fiyatları; 

Exfo Cleanse

Ph Formula Vita A Cream

Ph Formula Post Recovery

Daha sıkı gözeneklere sahip olabilirsiniz.

Ph Formula Yeni yıl Kampanyasında Kampanya 1  gözenek sıkılaştrıcı kitini sunmuş bulunmaktadır,

Daha sıkı gözenekler ve temiz bir cilt bakımı sunar

Evde kullana bileceğiniz kışın rahatlıkla uygulana bilen Vita A cilt yenileme akne -leke-antı-agın ve sıkı gözenekler için rahatlıkla kullana bilirsiniz. Detaylı bilgi için lıngıhttps://www.rosemoonguzellik.com/ph-formula-2/ tıklaya bilirsiniz.

 

Ph formula Kampanya 2

Aydınlık cilt İsteyenlere

Phformula Melaserum Sosoil VitacCream rosemoonguzellik PhFormulakampanyaliurunler 2 300x300 - ph Formula -Kampanyalı ürünler

içindekiler ve ph formula fiyatları; 

Mela Serum 30 ml

Mele serumu var olan lekelerinizi açılmasında ve lekeye meyilli ciltlerde engellenmesi için kullanılmaktadır. Ph formula mela serum ile aydınlık bi cilt yapısına sahip olmak mümkün.

SOS Rescue Oil 30 ml;

Kuru hassas ve egzamaya bağlı en hassas ciltlerde dahi kullanıla bilinen cilt bariyerini güçlendirilmesi için kullanımaktadır. Özellikle kışın cildimiz oldukça kurumaktadır ve kayak yapan, yelken, aşırı kuru ciltlerde cildinizin bariyeri için kullanılmaktadır.

VITA C Cream 20ml ;

Yenileyici, onarıcı, Antioksidan bakım kremidir. Leke de hassas ciltlerde özelliklede bakterili ciltler için antioksidan özelliği sayesinde cildinizi arındırıcı ve besleyici bir üründür.

Ph Formula Kampanya 3

Temel Bakımı: Temizlik & Nem

Phformula rosemoonguzellik Foamceanse poweressencetonik soshydragelmask PhFormulakampanyaliurunler 300x300 - ph Formula -Kampanyalı ürünler

içindekiler ve ph formula fiyatları; 

FOAM Cleanse Bubbles 150 ml;

Köpük formunda bir üründür. Daha köpük sevenlere ve özellikle erkekler traş olmak içinde yoğunlukla kullanmaktalar. 

POWER Essence Tonic 75 ml;

 3 etkili nemlendirici tonik sıkılaştırıcı cilt antiseptik ürün olarak da kullanılan gözenek sıkılaştırıcı ve derin temizleyip, cildi sakinleştiren bir üründür ayrıca nemlendirici özelligi sayesinde rahatlıkla kullana bileceğiniz bir üründür. 

SOS Hydra Gel Mask 50ml;

Sos oil bir çok kişi bilir ve çıkarmış olduğu hydra gel maskesi daha güzlü bir cilt bariyeri sunmaktadır. Uygun ciltler. Kuru, hassas, egzamalı ciltler de oldukça etkili hafta bir sakinleşmesi için rahatlıkla kullana bilirsiniz.

Ph formula Kampanya 4

Yenilen, Güçlendir, Parlat

PhFormula VitaACream VitaB3Cream VitaCmask PhFormulaKampanyaliurunler Rosemoonguzellik Phformulayilbasikampanyaliurunler 300x300 - ph Formula -Kampanyalı ürünler

içindekiler ve ph formula fiyatları; 

VITA A Cream 20 ml;

Kış aylarında özellikle cildinizin yenilenmesi için rahatlıkla kullana bileceğimiz hafta bir cream ile cilt yenilemesi, akne kurutucu, antı-agıng-leke -ince kırışıklıklar için oldukça etkili.

VITA B3 Airless 50ml; 

Daha güçlü bir cilt için cilt altı bariyeriniz su ile besleyecek güçlü bir ürün. Cildinizin dış etkenlere karşı oluşa bilecek hasarı önler leke açar ve güçlendirir.

VITA C Mask 50m;

Leke ve Yoğun Nemlendirici Antioksidan Maske haftada bir uygulanmaktadır.

Ek Kampanyalar da ise;

Phformula Rosemoonguzellik PhformulaMelakit PhformulaAcnekit Phformulacrkit Phformulaagekit phformulasosoil phformulaexfocleanse pformulavitab3cream phformulayeniyilkampanyalisurunler 300x300 - ph Formula -Kampanyalı ürünler

Yararlandığınız kampanya 1 ya da kampanya 2 den her hangi bir ürün aldığınızda paketinize ek, ek paketten istediğiniz herhangi bir üründen tekli olarak yararlana bilmektesiniz.

Ph formula Akne home kit

Ph Fomula Mela kit

Ph Formula Cr Kit

Ph Formula Age Kit

Her hangi birini alabilirsiniz ya da Temizleme Jeli, Vita B3 Cream Yada Sos oil, Compact Foundatıon cilt ton renginize göre alabilirsiniz.

cildinize uygun ürünü seçmekte yada cilt yapınıza uygun protokolü bulmakta zorluk çeke bilirsiniz bunun uzmanınıza sormak isterseniz lıng https://wa.me/905307700887  tıklayarak cildinizin gün ışığında filtresi sağdan, soldan ,birde önden fotorafınızı paylaşırsanız size uygun kitleri ve cildinizin problemine yönelik protokolü uzman belirlesin.

Ürünleriniz adresinize Kargo ile gönderilmektedir. Ve ulaşan ürün sonrası ürün eğitimi ile alakalı whatsap üzerinden canlı yayın olarak eğiti bilgisi doğru kullanım eğitimi verilmektedir.

 

WhatsApp lıngı  tıklayarak sipariş verebilirisiniz  https://wa.me/905307700887

 

Şimdi Ara
WhatsApp chat