Pazartesi - Cumartesi9:30 - 19:30
KonumMerkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Cd, No:171/7 Aykaç İş Merkezi Kat:2 - 34403 Şişli/İstanbul

HomeKalıcı Oje nedir? Nasıl Uygulanır? | Rosemoon Güzellik

kalıcı oje - Kalıcı Oje

 

Bakımlı olmanın ilk şartlarından biri de güzel ve temiz tırnaklara sahip olmaktır. Gündelik hayatınızda sürekli olarak oje kullanıyorsanız ve ojelerin yenilenmesi sizin için zaman kaybı ise kalıcı oje tam size göre bir çözüm.

 

Kalıcı Oje Nedir?

 

Kalıcı oje, basitçe ifade edersek, normal ojenin aksine daha uzun süre çıkmayan ojedir. Kalıcı ojenin yaklaşık olarak 15 günlük kullanım süresi vardır ve asetonla çıkmaz. Çok sık oje rengi değiştiremiyorsanız kalıcı ojeler her zaman bakımlı tırnaklarınız olması için ideal çözümdür.

Aynı zamanda tırnakların sertleşmesine ve daha kolay uzamasına sebep oluyor. Kalıcı oje sayesinde her gün oje yenilemekten kurtulacaksınız.

Nasıl Uygulanır?

 

Kalıcı makyaj uygulamasında UV tekniği ile kurutma yapılarak oje sürme işlemi gerçekleştiriliyor. Bu sebepten de, hem oje sürme, hem de oje çıkarma işlemlerini evde yapmanız mümkün değildir.

Kalıcı oje uygulamasına tırnak yüzeyinin temizlenmesi ile başlanıyor. Bu, uygulama sonrasında pürüzsüz tırnaklara sahip olmanız için çok önemlidir. Tırnaklarınızın temizlenmesi tamamlandıktan sonra, tırnaklarınıza şeffaf kaplayıcı uygulanır ve birkaç dakika beklenir. Son adım olarak oje sürülmesi ve cila işlemi yapılır. İşlemin tamamı 20 dakika sürmekte ve kalıcılığı 15 gün olmaktadır.

 

Kalıcı Oje Nasıl Çıkarılır?

 

Kalıcı Oje asetonla çıkarılamıyor. Ojelerinizi çıkarmak için kuaföre gitmeniz gerekmektedir. Çıkarma işlemi de sürme işlemi gibi kısa sürmektedir.

 

Uygulamada Nelere Dikkat Edilmeli

 

Kalıcı Oje için kullanılan malzeme kimyasal değildir ve UV ışınları sayesinde kuruması sağlanır. Ancak uygulama yaptıracaksanız dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır.

  • Kalıcı oje için CND oje türünün kullanıldığına emin olun.
  • Çıkarma işlemini kendiniz yapmaya çalışırsanız tırnaklara zarar verebilirsiniz. O yüzden çıkarma işlemi için kuaföre gidin.
  • Uygulamayı yapacak olan kişinin bu konuda eğitimli olmasına dikkat edin.
  • Uygulama sırasında ojenin tırnak diplerine gelmediğinden emin olun.

 

Merkezimizde kalıcı oje uygulaması bu konuda eğitim almış profesyoneller tarafından yapılmaktadır. Kullanılan oje CND türü zararsız oje olmaktadır. İşlem detayları, randevu ve fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ROSE&MOON

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

ROSE&MOON

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

MENÜ
SOSYAL MEDYA

Copyright by Rose & Moon Beauty. All rights reserved.

Diller »

Şimdi Ara

WhatsApp chat