aqua peel cilt bakimi 1 - Hizmetlerimiz

Cilt Bakımı

Her bir bireyin farklı cilt tipleri, farklı yaşları ve farklı cilt sorunları vardır. Öncelikle cilt analizi yapılarak kişinin problemine göre bakım ve prosedür belirlenir. Cilt bakımında bu farklı durumlar için cilt bakım ürünleri ve cihazları ile cildin ihtiyaçlarına göre, kişiye özel bakımlar sunulmalıdır. Cilt hassasiyetini arttıran birçok tetikleyici etken varken, kuru cildin yarattığı en büyük sorunlardan biri hassasiyetteki artıştır.

SAYFAYA GİT
epilasyon 64355319 - Hizmetlerimiz

Epilasyon

Epilasyon istenmeyen kıl ve tüylerin kalıcı olarak yok edilmesidir. Değişik cihazlarla yapılabilmektedir. Işık bazlı cihazlarla geçici sonuçlar alınırken lazerler kalıcı sonuçlar elde etmek mümkündür.Lazer epilasyon uygulamasında gönderilen enerji kıl folikülündeki melanin pigmenti tarafından absorbe edilir ve burada ısı enerjisine dönüşür.

SAYFAYA GİT
long time liner kalıcı makyaj - Hizmetlerimiz

Kalıcı Makyaj

Alt ve üst göz kapağının, kirpik hattının renklendirilerek belirginleştirilmesi, bakışlarımıza bir derinlik katar, gözlerimize anlam kazandırır ve gözlerimizin daha dikkat çekici olmasını sağlar. Kirpiklerinizin daha yoğun göründüğü zarif bir göz çizgisi yada daha göz alıcı, dikkat çekici bir göz çizgisine sahip olmak her kadının hayalidir.

SAYFAYA GİT
img sp original starvac - Hizmetlerimiz

Starvac sp2 & Microplus

Starvac sp2 uygulaması ile deriden kasa kadar tüm dokuların tekrar şekillendirilmesi sağlanır. Selülit uygulaması ve doku toparlamalarında kullanılan en etkili yöntemlerden biri starvac sp2; vakum ve darbeleme masajın en başarılı ve güvenilir olanıdır. Starvac sp2 uygulaması, hastaya göre farklı protokol ve programlar seçilerek yapılmakta ve yaklaşık 40 ila 45 dakika arası süren 15 seans yeterli olmaktadır.

SAYFAYA GİT
ATLAK 200x200 - Hizmetlerimiz

STRIORT Metodu ile Çatlaklarınıza Son!

Çatlaklar özellikle yaz aylarında rahatsız edici bir görüntü oluşturmakta ve kadınlarda özgüvensizlik yaratmaktadır. Farklı sebeplerden vücudun özellikle bacak, kalça, karın bölgelerinde çatlak oluşumu olabilir. Bu çatlaklardan kurtulmak için farklı kremler, uygulamalar olsa da, çoğu zaman kozmetik ürünler kalıcı çözüm sağlamamaktadır.

SAYFAYA GİT
collagen siyah kutu görsel e1556621569662 - Hizmetlerimiz

Collagen Lift Paris™ İçilebilir Kolajen

Kolajen (Kollajen) cilt ve kas hücrelerimizde bulunan; cilt ve kas hücrelerimizi koruyan bağ dokusunun yapısına katılarak; dokularımızın dayanıklı, canlı ve esnek olmasını sağlayan bir protein çeşididir. Vücutta tek başına en bol yapısal bileşen bulunduran proteindir. Vücudun formunu koruyan matrisi sağlar ve özellikle cildin sıkılığını, elastikiyetini ve yapısını korur. Yaşlandıkça kolajen üretimi yavaşlar, bu da ciltte dolgunluk kaybına ve kırışıklıklarda artışa neden olur.

SAYFAYA GİT
kirpik lifting 01 - Hizmetlerimiz

Kirpik Liftingi

‘Kirpik Lifting’ adından da anlaşılacağı üzere kirpikleri kaldırmak ve kıvırmak anlamına geliyor. Kendi doğal kirpiklerinizi kıvırarak daha uzun, daha dolgun hale gelmesini sağlamak ve canlı bakışlar elde etmek için yapılan bir işlemdir. Kirpik Lifting, kirpik permasında uygulanan bigudi yöntemini kullanmadan, kirpiklerin özel bir teknik ile uzun süre kalıcı olarak kıvrılması işlemidir. Şişli’ de Kirpik Lifting uygulaması yaptırmak hiç bu kadar konforlu olmamıştı.

SAYFAYA GİT
ipek kirpik 200x200 - Hizmetlerimiz

İpek Kirpik

Uzun ve daha dolgun kirpikler her kadının hayalidir. Rimel kullanımıyla kirpikleriniz olduğundan daha dolgun ve daha uzun görünebilir. Ancak rimel kısa kirpiklerde etkili bir sonuç vermeyecektir. Takma kirpikler ise hem takması zor, hem de sürekli kullanıldığında zaman alan uygulamadır. Bu sebepten de, ipek kirpik son zamanların en çok tercih edilen uygulamalarından biri haline gelmiştir.

SAYFAYA GİT
el ayak bakımı 200x200 - Hizmetlerimiz

El & Ayak Bakımı

Ellerimiz ve ayaklarımız, özellikle kış mevsiminde en çok yıpranan ve zarar gören organlarımızdır. Soğuk havadan, temizlik maddelerinden, ev işlerinden vs. etkenlerden kaynaklı olarak sürekli ellerimiz ve ayaklarımız yıpranır. Bakımlı ve güzel görünmek için düzenli olarak el ve ayak bakımı yaptırmanız gerekmektedir. Ellerinize ve ayaklarınıza uygulayacağınız nemlendirici kremler her ne kadar yardımcı olsa da, tam olarak bakım ihtiyacını karşılamamaktadır.

SAYFAYA GİT

Şimdi Ara