Hizmetlerimiz Güzelliğinize güzellik katın
146
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-146,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_768,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 
aqua peel cilt bakimi 1 - Hizmetlerimiz

Cilt Bakımı

Her bir bireyin farklı cilt tipleri, farklı yaşları ve farklı cilt sorunları vardır. Öncelikle cilt analizi yapılarak kişinin problemine göre bakım ve prosedür belirlenir. Cilt bakımında bu farklı durumlar için cilt bakım ürünleri ve cihazları ile cildin ihtiyaçlarına göre, kişiye özel bakımlar sunulmalıdır. Cilt hassasiyetini arttıran birçok tetikleyici etken varken, kuru cildin yarattığı en büyük sorunlardan biri hassasiyetteki artıştır.

SAYFAYA GİT
epilasyon 64355319 - Hizmetlerimiz

Lazer Epilasyon

Epilasyon istenmeyen kıl ve tüylerin kalıcı olarak yok edilmesidir. Değişik cihazlarla yapılabilmektedir. Işık bazlı cihazlarla geçici sonuçlar alınırken lazerler kalıcı sonuçlar elde etmek mümkündür.Lazer epilasyon uygulamasında gönderilen enerji kıl folikülündeki melanin pigmenti tarafından absorbe edilir ve burada ısı enerjisine dönüşür.

SAYFAYA GİT
long time liner kalıcı makyaj - Hizmetlerimiz

Kalıcı Makyaj

Alt ve üst göz kapağının, kirpik hattının renklendirilerek belirginleştirilmesi, bakışlarımıza bir derinlik katar, gözlerimize anlam kazandırır ve gözlerimizin daha dikkat çekici olmasını sağlar. Kirpiklerinizin daha yoğun göründüğü zarif bir göz çizgisi yada daha göz alıcı, dikkat çekici bir göz çizgisine sahip olmak her kadının hayalidir.

SAYFAYA GİT
kirpik lifting 01 - Hizmetlerimiz

Kirpik Liftingi

‘Kirpik Lifting’ adından da anlaşılacağı üzere kirpikleri kaldırmak ve kıvırmak anlamına geliyor. Kendi doğal kirpiklerinizi kıvırarak daha uzun, daha dolgun hale gelmesini sağlamak ve canlı bakışlar elde etmek için yapılan bir işlemdir. Kirpik Lifting, kirpik permasında uygulanan bigudi yöntemini kullanmadan, kirpiklerin özel bir teknik ile uzun süre kalıcı olarak kıvrılması işlemidir. Şişli’ de Kirpik Lifting uygulaması yaptırmak hiç bu kadar konforlu olmamıştı.

SAYFAYA GİT
img sp original starvac - Hizmetlerimiz

Starvac sp2 & Microplus

Starvac sp2 uygulaması ile deriden kasa kadar tüm dokuların tekrar şekillendirilmesi sağlanır. Selülit uygulaması ve doku toparlamalarında kullanılan en etkili yöntemlerden biri starvac sp2; vakum ve darbeleme masajın en başarılı ve güvenilir olanıdır. Starvac sp2 uygulaması, hastaya göre farklı protokol ve programlar seçilerek yapılmakta ve yaklaşık 40 ila 45 dakika arası süren 15 seans yeterli olmaktadır.

SAYFAYA GİT

Şimdi Ara

WhatsApp chat WhatsApp