Güzelliğinize güzellik katın 🙂

Gül  ÇELEN ; Rose& Moon’u 2016 da Şişli Istabul’da kurmuştur .

 

Gül ÇELEN’in Güzellik ve estetiğe olan ilgisi kendisinin bu sektöre yönelmesinde çok etkin bir rol oynamıştır. Bu alanda eğitimlerini alıp yine bu sektörde Çalışma hayatına atılmıştır. Sektörde  sürekli olarak Eğitimin alınmasına büyük  önem vermekte, gerek konferans ve gerek seminerlerle tüm yenilikleri yakından takip etmekte ve Rose & Moon ’da bizzat işlemleri kendisi uygulamaktadır .

2009 yılında Diyet ve Güzellik Merkezi’nde güzellik alanında çalışmaya devam edip bu kurumun yönetiminden sorumlu olmuştur.

2014 yılında Bir Tıp merkezinin Estetik ve Güzellik Biriminin Yönetimini ve İşletmesini yapmıştır aynı zamanda da yine güzellik alanında çalışmalarına devam etmiştir.

 

2016 yılında Rose& Moon Güzellik  kurucusu Ve İşletme sahibidir.

2020 07 25 gul celen guzellik uzmani hakkinda kalici makyaj - Hakkımızda

Her zaman öncelik sağlıktır

Gül Çelen Edinmiş olduğu tecrübelerden yararlanarak Mesleğine gönül vererek, severek ve saygı duyarak yaptığı Güzellik ve Bakım için her yıl yurt içi ve yurt dışında seminer, kongrelere, workshoplara katılmaya devam etmektedir. daha iyiyi sunabilmek için yeni uygulama ve cihazları yakından takip etmekte. Kendi işletmelerinin dışında güzellik sektöründe kendi alanı olan Make- Up ( KALICI Makyaj ) eğitimi vermektedir.

 

Hizmet anlayışı her zaman en iyiyi, kaliteyi ve sağlıklı olanı suna bilmektir. Bunun için her zaman araştırmalar yapmaktadır. İnsan eğitimle doğmaz; ama eğitimle yaşar, (CalvinColeridge) düşüncesine sonsuz katılmaktadır ve hayat felsefesi olarak benimsemiştir .

 

Bu nedenle herkesin Öneri ve görüşlerini almak için sosyal ağlarımız kurulmuştur. Gelen misafirlerimiz ile ilgili daha iyisini sunabilmek , konforu en üst düzeyde temin ederken aynı zamanda misafirlerimizin evlerindeki kadar rahat hissetmelerini sağlamak, Rose& Moon‘un  çalışma prensiplerinin başında gelmektedir.

Şimdi Ara

WhatsApp chat