Doğal Güzelliğin Adresi Rose & Moon

Rose & Moon Güzellik  2016 yılında İstanbul, Şişlide kurulmuştur. Merkezimizde uyguladığımız tüm işlemlerde önceliğimiz sizin sağlığınız ve memnuniyetinizdir.

Sunduğumuz hizmetlerde her zaman son teknoloji ile geliştirilmiş ve uzmanlar tarafından onaylanmış ürün ve cihazlar kullanmaktayız. Uluslararası standartlada sertifikalara sahip uzman kadromuzla Cilt Bakımı, Cilt Onarımı, Göz Bakımı, El Bakımı ve Ayak Bakımı,  Epilasyon, Selülit, Çatlak, Kalıcı Makyaj başta olmakla bir çok farklı dalda hizmet vermekteyiz.

 

Misyonumuz

Bilimsel araştırmalar sonucunda onaylanmış, son teknoloji ile üretilmiş ürünlerle insan odaklı ve kalıcı etkiler sağlayan hizmet sunarak 

GÜL CİLT4 Kopya 300x225 - Hakkımızda/ eskisi

sizleri memnun etmek.

Gül Çelen Kimdir?

 

Gül Çelen 2009 yılında Diyet ve güzellik merkezinde güzellik uygulamaları yapmış, aynı zamanda kurumun yönetimini üstlenmiştir.

 

2014 yılında Bir Tıp Merkezinde Estetik ve Güzellik Biriminin Yönetiminden ve İşletmesinden sorumlu olmuştur.

 

2016 yılında Rose & Moon Güzelliği kurarak, burada hem estetik alanında uygulamaları gerçekleştirmiştir, hem de yönetimini üstlenmiştir. Gül Çelen, güzellik ve estetik alanında Uluslararası geçerliliği olan sertifikalara sahip olan alanında uzman bir estetisyendir. Hali hazırda Rose& Moon Güzelliğin kurucusu olarak güzellik uzmanlığına devam etmektedir.

Şimdi Ara

WhatsApp chat