Pazartesi - Cumartesi9:30 - 19:30
KonumMerkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Cd, No:171/7 Aykaç İş Merkezi Kat:2 - 34403 Şişli/İstanbul

HomeGöz Bakımı Nasıl Yapılır? Göz Bakım Hizmetlerimiz | Rosemoon Güzellik

eyecell göz bakimi rosemoon güzellik 1 - Göz BakımıGözlerimiz yaşımızı en çok belli eden yerdir. Göz çevresindeki kırışıklıklar, gözaltı torbaları, morluklar hemen herkesin rahatsız olduğu görüntüler. Göz çevresindeki kırışıklıklar sizi olduğunuzdan daha yaşlı göstermenin dışında, aynı zamanda daha yorgun bir görüntü de yaratmaktadır. Bazen bu göz torbaları ve kırışıklıklar genetik olabiliyor. Peki bunlardan kurtulmanın yolu var mı? Göz bakımı ve göz çevresi bakımı nasıl yapılır?

Öncelikle göz torbalarının neden oluştuğunu öğrenmeniz gerekiyor. Bir hastalık sebebiyle göz altlarınızda morarma veya kararma varsa doktora başvurmanız daha doğru olacaktır. Ancak göz torbaları, morlukları veya kırışıklıklar ilerleyen yaşınızın getirdiği etkilerse, bunlardan göz bakımı ile kurtulabilirsiniz.

Göz Bakımı Nasıl Yapılır?

Göz torbalarınızdan ve kırşıklarınızdan kurtulmak için deneyebileceğiniz birçok yöntem vardır. Örneğin, evde doğal malzemelerle hazırlayacağınız karışımlarla maske yapabilir, göz altlarınızın ve etrafının dinlenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, kırışık ve morluk giderici kremler, kozmetik malzemeler de mevcut. Ancak bunların birçoğu size kesin ve kalıcı çözüm sunmamaktadır. Göz altı morlukları ve kırışıklıkları için ameliyatsız ve zararsız yeni estetik çözümler vardır. Bunlardan eyecell uygulaması, ışık dolgusu ve mezoterapi en çok kullanılan ve iyi sonuçlar alınan yöntemlerdir.

Hangi Göz Bakımı Hizmetlerini Veriyoruz?

Göz etrafındaki kırışıklıklardan rahatsızsanız veya kırışıklıklarınızdan ameliyatsız, kolay şekilde kurtulmak istiyorsanız, Şişli’de yerleşen Estetik ve güzellik merkezimiz Rosemoon’a bekleriz. Göz altlarınızdaki torba ve morluklarının sebebi belirlenerek, kişiye özel uygulama protokolü hazırlıyoruz. Uygulama  sonrasında yüzünüzün ve göz etrafınızın eski halinden eser kalmıyor.

Eyecell Göz Çevresi Bakımı

Eyecell uygulaması göz altı torbalarının, morluklarının, göz etrafındaki çizgilerin canlandırılması için yapılan bir uygulamadır. Uygulama göz etrafı için zararsız olan kök hücre ekstrelerinin göz çevresine, göz kapaklarına ve göz altlarına yedirilmesi şekilnde gerçekleştiriliyor. Yedirme işlemi için ucunda çok ince iğnelerin bulunduğu roller kullanılıyor. Roller bir sonraki adımlarda kullanılacak olan malzemelerin cilde yedirilmesini kolaylaştırmak ve emilimi artırmak için kullanılıyor. Yedirme işlemi sonrasında göz etrafında kolajen üretimin artması için ince zar formunda soğuk jel patchler kullanılıyor. Yaklaşık olarak 15-20 dakika bekletildikten sonra patchler kaldırılıyor. Bir sonraki adım göz etrafına ve göz kapağına serum uygulanması adımı. Son adım olarak soğuk krem uygulaması yapılıyor.

İşlemin tamamı yaklaşık olarak 40 dakika sürmektedir. İşlem sırasında herhangi bir acı hissi olmuyor. Seansların sayısı uygulama yapılacak kişinin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Ortalama olarak 4-8 seans arasında değişebilir. Seans aralıkları 15 günde bir olarak belirleniyor. Uygulama sonrasında gündelik hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Göz Bakımı dikkatli uygulanması gereken ve uzmanlar tarafından yapılması gereken bir uygulamadır. Göz çevresindeki kırışıklıklardan, göz torbalarından, göz altı morluklarından kurtulmak istiyorsanız Şişli’de yerleşen Rosemoon güzellik ve estetik merkezimizde uygulama yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ROSE&MOON

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

ROSE&MOON

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

MENÜ
SOSYAL MEDYA

Copyright by Rose & Moon Beauty. All rights reserved.

Diller »

Şimdi Ara

WhatsApp chat