Pazartesi - Cumartesi09:30 - 19:30
KonumMerkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Cd, No:171/7 Aykaç İş Merkezi Kat:2 - 34403 Şişli/İstanbul

Erkek Kaş Lazer Epilasyon | Rosemoon Güzellik

Son Dönemlerde beylerin sıklıkla tercih ettiği erkek kaş lazer epilasyon.

Günümüzde hanımlar kuaföre, güzellik merkezine, sıklıkla gitmeyi tercih ederler,  hanımlar için bu durum meditasyon, ruhuna ve kendine iyi gelen bir durum iken erkekler için tam tersi sıkılıkla kuaför ya da  güzellik merkezine gitmek bir işkence, dolayısı ile bu durumu kökten kalıcı olarak çözmek istiyorlar.

Peki erkek kaş tasarımı, erkek kaş lazer epilasyonu, kıllarımızdan sonsuza dek kurtulmak mümkün mü?

Erkek kaş lazer epilasyonu kaş çevresinde kıllardan kalıcı olarak kurtulma yöntemidir, kaş çevresindeki kıllardan kurtulmakla beraber kaşa form, model verile bilinir, böylelikle hem kaşlarınız derli toplu olurken fazla kıllardan da kalıcı olarak kurtulmuş olursunuz.

Kaş çevresindeki kıllardan tekrar çıkmamak üzere kurtulmak mümkün mü?

Erkek kaş tasarımı yapılarak kaş çevresindeki kıllar kalıcı yöntem lazer epilasyon ile kurtulmak mümkün, fakat kaş çevresi dediğimizde kaşımızın altı göz kapağı doku olarak uygun değildir. Kendi kirpiklerimiz ve göz bölgesine yakın bir alan olduğu için kesinlikle önermiyoruz.

Lazer Epilasyon Zararlı Mı?

Erkek kaş tasarımı lazer epilasyon kaş üstüne ve kaş ortasına şakaklara kontrollü yapılmasında bir problem oluşmaz, göz kapağınıza yakın temasta bulunulmaması gerekir.

Kaş Ortasına Lazer Epilasyon Yapılır Mı?

Erkek kaş lazer epilasyonu yapılır iken kaş ortası kaşın üst kısımlarına lazer epilasyon yapıla bilinir, sadece göz kapağına yaklaşmamak gereklidir. Onun dışında tüm alana hatta tüm yüz bölgesinin tamamına dahi yapıla bilinir.

Kaç Seans sürer?

Erkek kaş lazer epilasyonu, bir kıl folikülünü kalıcı olarak yok etme tekniği olduğu için aslına bakıldığında kaş çevresi olarak adlandırmıyoruz, biz uzmanlar kıl folikülünün derinliğine, hormonlara, kıllın dokusuna, rengine, ve ırksal durumlara bakıyoruz, dolayısı ile kıl yapısına bağlı kalıcı ve etkin sonuç değişiklik gösterir, ortalama olarak 5-8 seans arası cihazın ön gördüğü seanslardır. Ortalama sonuç olarak  % 70 ila %95 mümkünüdür, sıfıra sıfır bitmesini beklenilmemelidir.

Kaş Lazer Epilasyon Fiyatları?

Erkek kaş çevresi lazer epilasyon kıllın yoğunluğuna ve kaşa şekil vererek lazer epilasyon yapılacağı için fiyat değişkenlik göstermektedir. Bu noktada bizim önceliğimiz danışanın memnuniyet kalitesini artırmak için karşılıklı ön bir görüşmeye davet ederek, kişinin kıl analizini, cilt yapısını, hormonlarını, ırksal durumlarını kontrol edip, kişinin kendisinin ne istediğini anlayarak ilerlemekten yanayız. Bu şekilde kişilere sağlıklı bilgi paylaşarak memnuniyeti artırmaktayız. Aksi takdirde ezber ve afaki konuşmalarla karşılıklı anlaşılmazlıklardan kişi mutsuz olabilir. Erkek Kaş Lazer Epilasyonu yaptırmadan önce uzman ile detaylı görüşmenizi tavsiye ederi.

Erkek kaş lazer epilasyonu ile alakalı çok sorulan soruları sizler için cevapladık. Sizin de aklınıza takılan merak etikleriniz var ise bizlere sora bilirsiniz.

WhatsAPP TIKLAhttps://wa.me/905307700887

 

https://www.rosemoonguzellik.com/wp-content/uploads/2022/10/rosemoon-guzellik-merkezi-footer.png

ROSEMOON BEAUTY

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

ROSEMOON BEAUTY

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

MENÜ

SOSYAL MEDYA

Copyright 2022 @ Rose & Moon Beauty. Tüm hakları saklıdır.

Call Now Button