Pazartesi - Cumartesi09:30 - 19:30
KonumMerkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Cd, No:171/7 Aykaç İş Merkezi Kat:2 - 34403 Şişli/İstanbul

Erkek Kaş Tasarımı | Rosemoon Güzellik

Erkek Kaş Tasarımı | Erkek Kaş Modelleri

Erkek Kaş Tasarım Konusunda, Beylerin bu anlamda kafaları oldukça karışık ne yapacakları ile alakalı pek bilgisi yok olmasını da beklemiyoruz fakat beylerin kaş tasarımı olarak adlandırdıkları metot fazlasıyla değişkenlik göstermekte. 

Öncelikle kaş tasarımı nedir bu konu aydınlatalım; kaş tasarımı yüz hatlarımıza en uygun kaş şeklini belirlemektir. Bu şekli en uygunu ne demek var olan kaşlarınızı baz alıyoruz. 

Keskin, düz kavisli, kaş şekilleri yüz hatlarımıza bağlı olarak değişiklik gösterirken yüzümüze katığı ifade şekli ise anlamlı, etkili genç dinamik, bakışlardır. 

Daha anlamlı, etkili, genç ve dinamik bakışlara sahip olmak için kaş şeklimizi yüz hatlarımızı yani altın oran ölçüsünü almamız gerekir. Tüm ölçümler alındığında size uygun bir kaş şeklini belirlediğimizde bu uygulama metodunu nasıl yapacağız buna karar veriyor olacağız.

Kaş tasarımı 3 farklı metotlarla yapılır.

Erkek Kaş Tasarımı alımı yaparak kaş dizaynı vermiş oluruz.

Erkek kaş tasarımı kalıcılık süresi dediğinizde bu hangi metot ile yaptığımıza bağlı değişir.

Erkek kaş Tasarımı Cımbız, İplik ile alınarak da tasarım verile bilinir bu yöntem düzenli olarak devam etmesi gerekir. Kalıcı yöntem değildir.

Ayda bir kıllarınız çıktıkça alınması gerekir.

Fakat mevcut kaşlarınıza dizayn verirken eksik kıllarımızın olması dizaynı vermek zor olacaktır. Bu noktada microblading kıl tekniği metodumuz devreye girer ve eksik kıllarınız kıl tekniği microblading işlemi ile muntazam bir şekilde oturmuş olacaktır.

Erkek kaş tasarımı kalıcılık süresi dediğinizde bu hangi metot ile yaptığımıza bağlı değişir. 

Microblading kıl tekniği ile yeniden yaptığımız eksik kıllar kalıcıdır fakat bir süresi, ömrü vardır 1 yıl kadar sizlerle kalır bir süre sonra ciltten atılarak gider deriye işlenen micropigmentasyon boyaları ile uygulanır bu boyaların cilt altına uzun vade de kalmaz zaman içerisinde giderler. 

Micropigmentayon boyaları su bazlı ve deriye işlenen boyanın cildimizin en üst katmanına işlenmesi gerekir yani epidermis tabakasına bu tabaka yenilene bilen tabakadır 21 günde bir kendini yeniler ve en üst katmanda olan pigment boyası zamanla atar. 

Microblading nedir; güzelleşmek için kullanılan minik bir aparat kalem bu kalemin ucunda birden fazla iğne vardır. Kalem ve iğneler sayesinde deriye minik kanallar açılarak cilt altına kendi kılımızın rengine uygun pigment boyasını yerleştirme metodudur. Özellikle kaş tasarımı yapılacak alanlarda kullanılır, microblading isminde de yer aldığı gibi bir bıçak görevini görmektedir. Yüzümüz de uygulama yapılacak ten alan kaştır. 

Erkek Microblading kaş tasarımda en doğal kıl efektlerini veren bir kalemdir. Tamamen doğal bir kaş tasarım istiyor iseniz tercihiniz kıl tekniği microblading metodu olmalı. 

Bay bayan farketmeksizin uygulanan bu yöntem tamamen uzmanların kıl yapa bilmek için kullandıkları bir aparattır. 

Erkek Kaş Tasarımı ile alakalı kafanızda ki soruların detayı için tıklayın.

Öncelikle sizlere daha faydalı olabilmek için ve sizin için uygun olan metodu belirlemek için 0530 770 08 87 whatsapp hattımıza kaşlarınızın görselini paylaşmanız ya da ücretsiz görüşme seansı ile ifadenizi analiz yaptırmanız mümkün.  Whatsaptan bizimle görsel paylaşa bilirsiniz https://wa.me/905307700887 

Erkek Kaş Tasarımı için anlatmış olduğumuz detaylı video için tıklayabilirsiniz.

TELEFONUNUZU BIRAKIN HEMEN ARAYALIM

  https://www.rosemoonguzellik.com/wp-content/uploads/2022/10/rosemoon-guzellik-merkezi-footer.png

  ROSEMOON BEAUTY

  Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

  ROSEMOON BEAUTY

  Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

  MENÜ

  SOSYAL MEDYA

  Copyright 2022 @ Rose & Moon Beauty. Tüm hakları saklıdır.

  Call Now Button