Pazartesi - Cumartesi9:30 - 19:30
KonumMerkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Cd, No:171/7 Aykaç İş Merkezi Kat:2 - 34403 Şişli/İstanbul

HomeErkek Kaş Tasarımı

Erkeklerin en tedirgin olduğu işlemlerden biri. Microblading kıl tekniği kaş tasarımı. Toplumumuzda erkekler kaş yaptırır mı? Kaş tasarımı erkekler için uygun mu? Bayan gibi kaşlarım olsun istemiyorum? Tüm bu sorularla, büyük bir cesaretle bizlere ulaşıyorlar.

Evet erkek kaş tasarımı yaptırır mı ? Sorusunun cevabı, erkekler kaş tasarımı yaptıra bilir aslında, bay bayan olmaksızın yapılan bir işlemdir. Erkek Kaş tasarımında dikkat edilmesi gereken durum bayan kaşı gibi simetri, kalın, koyu ben buradayım diyen kaş olmaması gerekir, bu model kaşlar Doğalın dışında kaşlardır 2009 yıllarından buyana kabul görülmeyen estetik durmayan kaşlardır. Microblading kıl tekniği kaş tasarımı, uygulama teknik metot aynıdır, metot, teknik  bay bayan değişmez herkes için aynıdır, değişen durumlar deri (cilt yapısı- kaş modelidir)  dikka edilmesi gereken sadece deri ile modeli baz almak gerekir.

Genel olarak bakacak olur ise erkeklerin de kaşlarının ifadesi olduğunu unutmamak gerekir. Özellikle daha profesyonel gözle bakacak olur isek,

Örneğin göz kapağı düşük kaş şekli düşük bir kaş ifadesinin ağlayan bir çift gözle ne kadar çok kendinizi karşı tarafa ciddi olduğunuzu anlatabilirsiniz ki? Bir çoğunuzun karşı tarafla iletişim halindeyken zaman zaman beni neden ciddiye almıyor dediğiniz olmuştur. Üzgünüm L ama yüze bütünsel olarak bakıldığında kaşlarınızın düşüklüğü sizi ağlayan bir göz gösteriyor ise pek de ciddiye alınmanız beklenemez, tamda bu noktada ifadenizi belirlemek ve bu ifadeyi sabitlemek için erkek kaş tasarımında microblading kıl tekniği tasarımımız oldukça önemli. Merkezimize geldiğinizde öncelikle ifadeniz karşılık 15 dk ile işlem akışı sizlere anlatılırken sohbet halinde oluyoruz ve bu süre içerisinde ifadenizi çıkarmış, eksikleri belirlemiş oluyorum aslında. Microblading kıl tekniği tasarımıza başlamadan önce yüzünüzün oranını çıkartıyoruz, altın oran ile yüz ölçüm değerleriniz ortaya çıkmakta ve ön bir çizim ile kaşlarınızın tasarımını beliriyoruz. Kendi mevcut kaşlarınızın dışına çıkmadan, fazla olanları toparlayıp eksikleri tamlayarak sonr derce doğal bir çalışma olucağından hiç şüpheniz olmasın. Model belirlendiğinde sizde çalışma öncesi modeli göre biliyorsunuz. 2. Adımda ize pigmentasyon ( renk ) belirliyoruz kaş renginiz, ten renginizin (cilt altı tonunuz ) saç renginize uygun bir pigmentasyon belirlenmekte, 3. Adımda ise onaylarınızı alıyoruz kıl atışlarımızı yapıyoruz.

Erkek kaş tasarımı uygulamasında acı oluyor mu?

İşlem esnasında ve sonrasında her hangi bir acı hissetmezsiniz. Uygulamaya başlamadan önce etkili anestezi kremleri ile alanı uyuşturuyoruz ve acı hissi yok denilecek kadar azdır.

Erkek kaş tasarımı fiyatları için merkezimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Whatsap  :   https://wa.me/905307700887

Erkek kaş modellerimizle alakalı ınstagram hesabımızdan ulaşa bilirsiniz.Instagram hesabımızdan ulaşa bilirsiniz.  https://instagram.com/rosemoonbeauty?igshid=puahkb4yhtj

 

ROSE&MOON

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

ROSE&MOON

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

MENÜ
SOSYAL MEDYA

Copyright by Rose & Moon Beauty. All rights reserved.

Diller »

Şimdi Ara

WhatsApp chat