Pazartesi - Cumartesi09:30 - 19:30
KonumMerkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Cd, No:171/7 Aykaç İş Merkezi Kat:2 - 34403 Şişli/İstanbul

Erkek kaş tasarımı nasıl yapılır | Rosemoon Güzellik

Erkek kaş tasarımı nasıl yapılır?

Erkek kaş tasarımı uygulamasında her kişinin talebi ve ihtiyacı farklılık göstermekte.

Gelelim Erkek kaş tasarımı nasıl yapılır?

Erkek Kaş problemlerini sıralayacak olur isek Tip 1 – Tip 2 – Tip 3 olarak adlandıra biliriz.

Tip 1 Erkek kaş problemi;

Eksik kaşlar, erkek kaş tasarımı, eksik kıllarımız var ve bu kaşa tasarım vermek için kıl eklemek gerekiyor eksin kıllarımızı  microblading kıl tekniği metodu ile tamamlıyoruz. Microblading ile eksik kıllarımızı yeniden tasarlıyoruz.

Erkek kaş Tip 2 Problem;

Tamamen kendi kaşı var hatta yüzü kaştan ibaret.

Tip 2 kaş sadece tasarım verilerek fazla kaşları alıyoruz. ( Sadece alım yaparken kullanılan metotlar. Erkek kaş lazer epilasyon –erkek kaş alımı iplik cımbız, erkek kaş alımı iplik )

Erkek kaş Tip 3 problem ise:

Kendi kaş kıllarımız var fakat eksik kıllarımız da var.

Bu noktada ise hem alıp hem de ekleme yapıyoruz. Yani microblading ile ekleyerek mevcut kıllarınızda alıyor olmamız gerekmekte. Peki fazla kıllarımın bir daha çıkmasını istemiyorum diyorsunuz ve onlarla sürekli uğraşmak istemiyorsunuz. Erkek kaş lazer epilasyon devreye giriyor. Erkek kaş tasarımı microblading kıl tekniği ile yeni kıllar tasarlıyoruz, fazla kıllarınızı çok fazla kaş çevrenize yaklaşmadan Erkek kaş Lazer Epilasyon ile alıyoruz, diğer kalan fazla kıllar ise iplik ve cımbız yardımı ile almamız gerekir. Göz çevreniz, kendi diğer kaş kıllarınızın zarar görmemesi için erkek kaş lazer epilasyon giriş yapmıyoruz.

Kalıcı Erkek kaş tasarımı kalıcılık süresi ve uygulanan metotlar nelerdir.

Fazla kılları iki metot işlemi ile alabiliriz.

 

Erkek kaş lazer epilasyon yöntemi;

  1. Erkek kaş lazer epilasyon ile kalıcı bir şekilde fazla kılları yok etmek. ( Lazer epilasyon işlemine kalıcılık için 1 den fazla seans katılmanız gerekir. 6-8 seans gibi göz çevrenize çok yakın şekilde girmeyerek fazla kılları yok etmiş olacaktır, tamamı gitmez %65 % 95 diyoruz kalanlar el yardımı ile alınması gerekir.)
  2. Erkek kaş alma işlemi Alım işlemi ise iplik ve cımbız bu işlemin kalıcık süresi yoktur kıllar çıktıkça alınması gerekir.

Eksik kılları nasıl yeniden var ediyoruz.

Microblading kıl teknigi metotu.

Bu işleminde yeni kıl yaptığımız bölgedeki kalıcılık süresi kişiden kişiye değişiklik gösterir. Cilt yapısı oldukça önemli ve ortalama en az 6 ay en fazla 1 yıl diyebiliyoruz. ( cilt yapısını gördüğümüzde net bir şey söylemek mümkün fakat en önemlisi doğal bir tasarım gerçekleşmesi gerekmektedir.

Erkek kaş tasarımı karizmatik ve estetik bakışlar.

Erkek kaş dizaynı

Altın oran yöntemiz ile yüz hatlarınıza en uygun kaşı tasarlıyoruz. Alın, göz kapakları, mimikleri baz alarak Erkek kaş modelini en uygun bir şekilde belirliyoruz.

Memnun olması açıcından . Erkek kaş tasarımı uygulaması nasıl yapılıyor olduğunu öğrendiğinizi düşünüyorum. Biz uzman olarak uygulanan metotlar ve yapılması gereken işlemler önemli. Erkeksi ifadeyi bozmayarak karizmatik etkili bakışlara sahip olmanız  gerekir.

Karşılıklı detaylar için kaşlarınızın resmini bizimle paylaşa bilirseniz https://wa.me/905307700887 ifadenizi etkili ve karizmatik bir kaş tasarımı için doğru karar doğrultusunda ilerlemiş oluruz. Merkezimize gelerek ön görüşmeye yüzünüzde yaptığınız mimikler ve ifade şeklinizi bakarak olması gereken bir şekil tasarlaya biliriz.

Konu ile alakılı sizler için çekmiş oldugum video Linki https://www.instagram.com/tv/CUcpuDfoAXv/?utm_medium=copy_link izelye bilirsiniz . Aklınıza takılan soruları vidyonun altında sora bilirsiniz.

https://www.rosemoonguzellik.com/wp-content/uploads/2022/10/rosemoon-guzellik-merkezi-footer.png

ROSEMOON BEAUTY

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

ROSEMOON BEAUTY

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

MENÜ

SOSYAL MEDYA

Copyright 2022 @ Rose & Moon Beauty. Tüm hakları saklıdır.

Call Now Button