Pazartesi - Cumartesi09:30 - 19:30
KonumMerkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Cd, No:171/7 Aykaç İş Merkezi Kat:2 - 34403 Şişli/İstanbul

Erkek Kaş Tasarımı l Bütünsel Yüz Karakteristik Anatomik | Rosemoon Güzellik

erkekkastasarimi-gulcelen-4dkastasarimifiyatlari-erkekkasmodelleri-sisli-eniyikastasarimyapan10adres-rosemoonguzellik-4danatomikkas-gulcelen

Bütünsel yüz Karakteristik Anatomik Erkek Kaş  Tasarımı

İnsanlar ilk bakışta bizim nasıl biri olduğumuzu elbette bilemezler. Ancak estetik görünümüz, mimiklerimiz ve tabi ki bakışlarımız ile bize fikir verebilirler. İşte bu noktada özellikle bakışlarımızı en çok etkileyecek ve ifademizi güçlendirecek, mimiklerimizi destekleyecek en kuvvetli şeylerden biri olan kaşlarımız devreye girecektir. Evet, kaşlarımız bize aslında çok şey katar. Ancak kaş tasarımını sadece tek başına düşünmemek gerekli. Çünkü kaşlara şekil verilirken kişiye özel ve yüz hatlarımızın tamamını göz önünde bulundurarak karakteristik  anatomik erkek kaş tasarımı verilmesi gereklidir.

Bütünsel Yüz Karakteristik Anatomik Erkek Kaş Tasarımında yüz hatlarımızı bütün olarak düşünmek gerekir. İdeal Yüz, Karakteristik İfade ve meslek, yaş, Bütünsel Yüz Karakteristik anatomik erkek kaş tasarımı, yüz şekline göre yapılacak Kaş Tasarımı yüz hatlarımızın bütünüyle temsil edecektir. Bundan dolayı yüz bölgenizi kapsayan bir kaş tasarımı sizi doğru anlatan bir ifadede olması gerekmektedir. Erkek Kaş Dizayn son derece görsel öneme sahiptir. Bir erkeğin kaşı her zaman onun ifadesini güçlendirmelidir. Çünkü yüz hatlarımızın da bir dili vardır. Bir Erkeğin Kaşı Nasıl Olmalıdır? Sorusuna cevabımız ise her zaman kendisine özgü olmalıdır. Şeklinde cevap verilebilir. Bunun içinde devreye  Anotomik Kaş Tasarımı, Kalıcı Erkek Kaş Tasarımı, erkeklerde kalın kaş mı? İnce kaş mı?  4d anotomik kaş tasarımı  gibi konular ve sorular akla geliyor.

Bütün bunların en önemli ihtiyaç sebebi aslında biz farkına varmasak da hiç konuşmadan yüzümüzün karşı tarafa çok şey anlatmasıdır. Bu sebepten dolayı, bizi en doğru anlatacak yüz şekline sahip olabilmek için doğru kaş şekline de sahip olmamız gerekir. Bu nokta da devreye bütünsel yüz karakteristik anatomik kaş tasarımı girmektedir. Görsel ifadesine önem verirken, kendine özgü bir tasarımı olsun isteyen herkesin kaş tasarımı da merak konusu olmuştur. Ancak bu konular araştırılırken unutulmamalıdır ki; bunlar öznel görüşlerdir. Kişinin isteğine göre tasarım değişebilecektir.

İdeal yüz nedir? Karakteristik Anatomik ifade nedir?

İdeal yüz ve karakteristik ifade arasındaki fark aslında çok basittir. Durumu şu şekilde özetlemek gerekirse yüz bütünlüğünde her kişinin farklı yüz hatları vardır. Kare yüz, oval yüz, elmas yüz, üçgen yüz, uzun yüz, yuvarlak yüz gibi. Tüm bu yüz şekillerini baz aldığımızda, ideal yüz şeklinin oval yüz şekli olduğunu ifade edebiliriz.  Bunun sebebi ise oval yüz hattının genellikle ağızlarının ve burunlarının dengeli olmasıdır. Yüz ifadelerinde işlem yapılırken de temel de oval yüz hattı alınmaktadır.

Karakteristik İfademizi ise meslek, yaş, ırk, cinsiyetimiz belirler.

Peki herkes ideal yüz hattına mı sahip olmak zorunda?

Erkeksi kaş çalışmasında ideal yüz baz alınması gerekir, fakat uzman olarak kişilerin karakteristik anatomik özelliklerini kaş çalışmasına eklemek gerektiğini düşünmekteyiz. Yani bütünsel yüz karakteristik anatomik ifade; etkili, dinamik, karizmatik bakışlara sahip olmak için yüz hatlarımızı ideal yüz hatları ve karakteristik anatomi kaş tasarımı ile birleştirip bütünsel yüz karakteristik anatomik erkek kaş tasarımında herkesi aynı kaş, aynı stilden çıkarmak gerekir. Bu şekilde kişiyi tam olarak kendisini ifade etmesini sağlıyoruz. Ayrıca kişiye özel bir uygulama olduğu için kişinin işlemden memnun kalma olasılığı da daha yüksek olduğu düşünülmektedir.  Çünkü bütünsel ideal yüz, karakteristik özellikleri birleştirildiğinde kimsenin tek tip kaş tasarımı ve yüzü olmayacaktır. Bu da kişiyi diğerlerinden farklı ve özel kılacaktır.

Karakterist bir yüz ifadesinde az önce bahsettiğimiz gibi meslek, yaş vs baz alınır. bu uygulamada kişi de daha verimli olur. Çünkü, herkes aynı yaşta meslek grubunda değildir.

Bu noktada sürekli aynı ifade bir süre sonra bizi sıkabilir, yer çekimine maruz kalan göz kapak düşebilir, dolayısı ile kişilerde yapılacak çalışma yani bir erkeğin kaşı  kesinlikle doğal olmalı ve kendi mevcut ifadesini bozmamak gerekir.

Erkek kaş tasarımı yaptırmadan önce bir uzman estetisyen Gül ÇELEN tarafından ön görüşmede sizin için uygun kaş tasarımını kendinizi ifade ederek ne tarz bir tasarım istiyoruz, hangi meslek grubunda yer alıyoruz, yaşımız kaç? Tüm karakteristik özelliklerinizi anlatıp, sizi rahatsız eden durumları bildirip, size uygun olan ifadeyi tespit ettikten sonra; hangi aşamalardan geçmesi gerektiği ve bu doğrultuda sizlere yapacağı açıklamaları birlikte planlayarak ilerlemeniz önerilir. İstanbul Şişli de bulunan Rose & Moon Güzellik Merkezimizde Uz. Estetisyen Gül ÇELEN ile

Bütün yüz karakteristik anatomik erkek kaş tasarımı hakkın sizleri ücretsiz ön görüşme ile sizin için en iyisi nasıl mümkün birlikte belirlemektedir. Yapmanız gereken  https://wa.me/+905307700887  Bütünsel yüz karakteristik anatomik erkek kaş tasarımı görüşme randevusu talebinde bulunmak olacaktır.

Makalemizi faydalı bulduysanız yorumlarınız ve bir sonraki yazılarımız için sorularınızı makale hemen altında ki bize soru sora bilirsin butonundan sorularınızı ilete bilirsiniz.

Eğer ki sizde bütünsel yüz karakteristik anatomik erkek kaş tasarımı düşünüyor isen numaranızı bizimle paylaşarak sizleri ücretsiz görüşmeye randevu planlaya biliriz.

https://www.rosemoonguzellik.com/wp-content/uploads/2022/10/rosemoon-guzellik-merkezi-footer.png

ROSEMOON BEAUTY

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

ROSEMOON BEAUTY

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

MENÜ

SOSYAL MEDYA

Copyright 2022 @ Rose & Moon Beauty. Tüm hakları saklıdır.

Call Now Button