Pazartesi - Cumartesi09:30 - 19:30
KonumMerkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Cd, No:171/7 Aykaç İş Merkezi Kat:2 - 34403 Şişli/İstanbul

Rosemoon Güzellik Erkek Kaş Tasarımı Hakkında Merak Edilenler!

Erkek Kaş Tasarımı Hakkında Merak Edilenler! Erkek Kaş Tasarımı Nasıl Olmalı?

Erkek Kaş Tasarımı; öncelikle erkeksi ifademizi bozmayacak bir form da olması gerekir. Karakteristik ifademizle bütünleştirerek çalışılmalı, bu durumda erkeksi ifademizde bir karakter olduğunun altını çizerim. Mevcut kaş formunuzun dışına çıkmayarak kendi kaş formunuzdaki eksiklerin tamamlanması, ağlayan bir çift göz var ise 😊 mutlu hale getirilmeli. Dinamik, karizmatik, etkili bakışlara sahip olmalı.

 

Erkeksi ifademi bozar mı? Gül hanım özellikle bütünsel yüz, karakteristik İfade ve anatomik erkek kaş tasarımı yapmakta ve kesinlikle erkeksi ifadeniz bozulmamaktadır.

Kalıcı mı? Kalıcılık metotlar arası farklılık göstermektedir. Erkek Kaş Tasarımında uygulanan her iki farklı metottun süreleri değişir.

Kalıcılık süresi nedir? Microblading ile yeni kıl oluşturulduğun da 6 ay ila 1,5 yıl kalıcıdır. Fazla kılların yok olması Lazer Epilasyon gibi yöntem ile çalışıldığı için lazer ile biten kılların tekrarı çıkmaz bu yöntem ise ömür boyu demek mümkün.

Kalın olur mu? Erkek Kalın kaş tasarımı; isteğe bağlı ve altın oran kuralına uygun değişiklik gösterir yani karakteristik ve bütünsel yüzü baz alarak çalışıldığı gibi kalın olması uygun olur.

Koyu olur mu? Erkek kaş tasarımı kendi kıllı ve cilt renginin alt renk ton dediğimiz bir pigment yapısı vardır. Pigmentler test edilmesi ve renk seçimini uzaman tarafından teknik bilgi net olması gerekir. Koyu renkle çalışmak yanlıştır.

İnce olur mu? Erkek kaş tasarımında ince olur mu sorusu aslın kalın olur mu ile aynısı demek mümkün. Çünkü Altın oran Bütünsel yüz karakteristik ifade erkek kaş tasarımı yapıldığı için ifademizin bir bütününü ölçmekteyiz.

 

Renk değişikliği yaşar mı? Erkek kaş tasarımı renk değişikliği kullanılan boya, çalışma tekniği önemlidir uzman bu duruma dikkat ettiğinde ve kişiyi sağlıklı bilgilendirdiğinde renk değişikliği yaşanmaz.

Yaş kısıtlaması var mı? Erkek kaş tasarımı, alopesi, kemoterapi, gibi hastalıklarda dahi yapılmaktadır. Yaş kısıtlaması kişi kendi bakımına ve güzelliğine ifadesine dikkat etmeye başladığı yaş itibari ile yapılmaktadır.

Özel durumlarda 13 yaş itibaren çalışıla bilinir. Hassas olmak gerekir!

Erkek kaş tasarımı fiyat nedir?

Erkek kaş tasarım fiyatlandırma ile alakalı 0530 770 08 87 den bizlere ulaşa bilir, sizler için hazırlanmış pdf dosyamı talep edebilirsiniz.

Çalışma prosedürü ve prensibimizi biz kimi pdf dosya halinde talep edebilirsiniz.

 

Whatsap:  https://wa.me/+905307700887

 

https://www.rosemoonguzellik.com/wp-content/uploads/2022/10/rosemoon-guzellik-merkezi-footer.png

ROSEMOON BEAUTY

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

ROSEMOON BEAUTY

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

MENÜ

SOSYAL MEDYA

Copyright 2022 @ Rose & Moon Beauty. Tüm hakları saklıdır.

Call Now Button