Pazartesi - Cumartesi09:30 - 19:30
KonumMerkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Cd, No:171/7 Aykaç İş Merkezi Kat:2 - 34403 Şişli/İstanbul

En iyi Lazer Epilasyon Yapan Merkez | Rose & Moon Güzellik | Rosemoon Güzellik

En iyi Lazer Epilasyon yapan Merkezlerden biri olduğumuzu söyleyebiliriz.

20 yıllık mesleki deneyim ile birlikte çok iyi kıl yapısı, cilt uyumu ve tabi ki kılın deriliğini biz bu duruma kılın anatomik yapısı diyoruz. Teknolojinin bu kadar hızlı ilerlediği bir dönemde  Rose & Moon Güzellik merkezi olarak 2022 Android son teknik cihazlarla hizmet vermekteyiz.

İnsan vücuda çalışmaktayız Rose & Moon Güzellik merkezi olarak sağlığınızı ön planda tutmak zorunda olduğunun çok iyi farkındayız. Vücudunuzu değerli kılın, geri dönüşümü olmayan olumsuzluklara sebep vermeyin.

 Peki En iyi Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır bu Başarı Nasıl Gerçekleşir? 

En İyi Lazer Epilasyon Cihazının başarılı sonuç olması için sonuç olarak  kişinin Kıl Ve cilt uyumuna ve bölgelerine bağlı hangi cihaz kişiye uygun ve ne sıklıkla çalışılmalısı gerektigi önemli.

Lazer epilasyon cihazın seçimi uzman kişi yada kişiler tarafından tespit edilmesi gerekir. Örnegin Yüz bölgesi her zaman diğer bölgelerimize oranla daha ince kılla ve daha hassas alana sahiptir dolayısı ile yüz bölgesindeki kıllara her zaman Buz lazer Epilasyon tercih edilmelidir.

Çok iyi bir lazer epilasyon cihazın olabilir, işlem yapan uzman işini iyi bilmiyordur cihazın iyi olması yeterli değildir, çok iyi bir uzmanın vardır fakat cihaz iyi değildir, Cihazında önemi yoktur bakıldığında, lazer epilasyon yaparken lazer epilasyon cihazın da Lazer Epilasyon yapan uzmanın kişinde işini çok iyi bilmesi gerekiyor Lazer epilasyon yapmadan önce kıllın, cilt yapısını, kıllanmaya sebep veren hormonları, ırksal sebepleri, tüm bunlar için uygun olan lazer epilasyon cihazının belirlenmesi gerekir. Lazer Epilasyon yaptırmadan önce dikkat etmek gerektiğini bilmelisiniz. İstanbul Şişli bölgesinde En iyi Lazer Epilasyon Cihazını kullanmaktayız.

Merkezimize geldiğinizde öncelikle ön bir muayene olmanız gerekmekte başarıyı yakalamak için. Kıl anatomik yapısını, ırksal, hormonal durumunuz ve Hangi cihazla, ne sıklıkla ne kadar süre tarama operasyonunda kalmanız gerekiyor, tüm bunların tespit etmemiz gerekmekte.

Peki sizin için lazer epilasyonda hangi cihaz olması gerekiyor neler mümkün. Ücretsiz Kıl ve Cilt Analzi için Bizimle WhatsApp https://wa.me/905307700887  Üzerinden İleşime Geçe Bilirsiniz.

Ücretsiz Ön görüşme randevunuzu ala bilirsiniz WhatsApp  https://wa.me/905307700887

Erkek Lazer Epilasyon Makale İçin Tıklaya bilirsiniz https://www.rosemoonguzellik.com/erkek-lazer-epilasyon-sisli-epilasyon/     

Kadın Lazer Epilasyon İçin Makale tıklaya bilirsiniz. https://www.rosemoonguzellik.com/kadin-lazer-epilasyon

https://www.rosemoonguzellik.com/wp-content/uploads/2022/10/rosemoon-guzellik-merkezi-footer.png

ROSEMOON BEAUTY

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

ROSEMOON BEAUTY

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

MENÜ

SOSYAL MEDYA

Copyright 2022 @ Rose & Moon Beauty. Tüm hakları saklıdır.

Call Now Button