Pazartesi - Cumartesi09:30 - 19:30
KonumMerkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Cd, No:171/7 Aykaç İş Merkezi Kat:2 - 34403 Şişli/İstanbul

Collagen Lift Paris | Rosemoon Güzellik

NEDEN COLLAJEN LİF PARİS ?

ÖNEMLİ BİRLEŞENLER VE DEĞERLER!!

Kolajen hidrolizat, büyük molekül ağırlığı sebebiyle vücut tarafından verimli kullanılamayan kolajen peptitlerinin, hidrolize işlemi ile daha küçük boyutlu moleküllere dönüşmüş biçimidir. Kısaca vücudumuz tarafından kolajen emiliminin sorunsuz gerçekleşmesi adına yapılan teknolojik bir işlemdir.

Kolajeni hidrolize ettiğimizde büyük moleküllü proteinler, daha küçük molekül ağırlıklı kolajen peptitlerine parçalanabildi. Böylece kolajenin, mide ve bağırsaktaki en verimli emiliminin sağlanması hedeflenerek hidroliz işlemi ile mokelül ağırlı küçültülmüş, yararlılığı en fazla olan formlar ortaya çıkmıştır.  Verisol likit Collejen peptit

Verisol Kolajen Hidrolizat   ( Kollajen peptitler hidrolize edilerek molekül ağırlığı düşürme işlemidir.)

Verisol kollajenin kaynağı ise sığır kolajenidir.

Sığırdan elde edilen kolajen GELITA tarafından hidrolize edilerek 2000 dalton boyutuna kadar düşürülür ve bu sayede bağırsak emiliminin sorunsuz gerçekleştirilmesi başarılmıştır.

 • Kolajen Peptit molekül ağırlığı vücutta emilim sağlaması bağırsaklarda hücreler içerisinde faydası artmasını sağlanmıştır
 • Kollajen Hidrolizat (hidrolize edilerek molekül ağırlığı düşürme işlemidir.)
 • Verisol, vücut için en yararlı olan kolajen formudur.
 • Şeker asla içermez

Kolajen herkes tarafından bilindikçe, talep arttıkça, üretici firmalar konusunda daha dikkatli olmanız gerekmektedir.

Önemli olan kollajen olması değil emile bilir olması ve içerisindeki takviyelerin yeteri miktardaolması. Dolayısıyla kolajen seçerken “Kolajen mi yoksa kolajen peptit mi?” şeklinde bir soru ile sorulması aslında yanlış olur. Bunun yerine şu konuları irdelemek daha doğru olacaktır:

 • Hangi tip kolajen kullanıyorsunuz?
 • Sığır kolajeni mi balık kolajeni mi içeriyor?
 • Bir porsiyonda kaç mg kolajen var?
 • Şeker veya koruyucu madde içeriyor mu?

Boşuna paranıza yazık olmasın..

Collajen Lift Paris Hani kutu ne işe yarar ve her kutudaki içerik nedir?
COLLEJEN C VİTAMİNİ SİYAH KUTU

İlk Çıkardığı ürün C vitamini içerikli Siyah kutu !

Deniz Yosununun Cilt ve Saç Sağlığınıza Faydaları.

Saçınız ve cildiniz desteğe mi ihtiyaç duyuyor? Parlak ve sağlıklı görünüme yeniden mi kavuşmak istiyorsunuz? Deniz yosunu bu konuda mucize yaratabilir.

Deniz yosunu, denizin sakladığı en büyük hazinelerden biridir. Doğru kullanıldığında cildiniz ve saçlarınız için mucizeler yaratabilir. Gelin, deniz yosununun sizlere sunduğu mucizelerden bazılarına birlikte bakalım:

Sivilce Tedavisinde Deniz yosunu, doğal bir anti-enflamatuar, yani iltihap sökücüdür. Bu etkisi sayesinde, kırmızı renkli ve acı veren sivilcelere neden olan iltihabı yatıştırabilir.Sivilce tedavisi sürecinde muhakkak takviye edici gıda olarak kullanılmalıdır,

Gürleşen Saçlar!

Saçlarınız istediğiniz gürlükte değilse, deniz yosunu yardımınıza koşabilir! Çok miktarda biotin barındırdığı için, saçın gürleşmesini sağlayabilir. Saç kaybetmenin pek çok nedeni olsa da bunun en yaygın nedeni çoğu zaman biotin kaybıdır; ne yazık ki fazlasıyla ihmal edilen bir durumdur. Beslenmenizi değiştirmek bu konuda faydalı olavaktır.Deniz yosununda bulunan minerallerin tümü, saçınıza sağlık depolamanın kolay bir yoludur. Collagen Lift Paris™️ in Ulvalinde deniz yosunu ve zengin c vitamini içeriği ile zayıflamış saç köklerini güçlendirerek daha hızlı uzayan ve parlak saçlara kavuşmanızı sağlayan muhteşem bir gıda takviyesidir.

Selülitlerle Mücadele!

Selülit, kadınların hiç sevmediği bir sözcüktür. Kötü bir görünüm vermesinin yanı sıra kurtulmak pek zordur! Fakat deniz yosunu cildinizi daha pürüzsüz ve esnek hale getirebilir. Bunlar, selüliti durdurmanın iki yoludur.

Deniz yosununun mucizelerini bizzat keşfetmek, hem sağlıklı hem estetik bir görünüm kazanıp göz kamaştırmak istiyorsanız, Collagen Lift Paris™️ deniz yosunu ve C vitamini içeren gıda takviyesine göz atın.Rose & Moon Güzellik olarak Memnun kalacağınızı biliyoruz.

İçerikler;

Verisol Kolajen Hidrolizat                   Ulvaline Deniz Yosunu

5000 mg                                               5000 mg

C Vitamini

60 mg

Collagen Lift Paris™ ailesi olarak güzellik ve sağlık sözüyle bu yola çıktık ve şeker içermeyen 5000 mg içilebilir likit kolajeni ürettik. Collagen Lift Paris™ vücudunuzun kaybettiği kolajeni geri kazandırmayı amaçlarken bunu mümkün olan en sağlıklı yoldan yapıyor. Emilimi hızlı ve kayıpsız olması amaçlanarak sıvı formda üretilen kolajene C Vitamini takviyesi eklenerek aynı zamanda vücudun kolajeni en sağlıklı şekilde kullanması sağlanıyor. Collagen Lift Paris™ Siyah Kutu’yu tercih edebilirsiniz.  Sipariş için

Kolajen Kadar Önemli: Hyalüronik Asit!
Collagen Lift Paris™ Red Carpet, firmanın çıkarttığı ikinci üründür.
Collagen Lift Paris™ Red Carpet

Collagen Lift Paris™ Red Carpet, içilebilir kolajen, Hyaluronik Asit, Akdeniz yosunu ve C vitamininden oluşan güçlü bir kombinasyondur.

Vücudumuzda ve cildimizde tıpkı kolajen ve glutatyon gibi yaşımız ilerledikçe azalan bir molekül daha vardır: Hyalüronik Asit; Cildinizde dolgu veya dolgu maddesi olarak işlev gören jel benzeri bir molekül olan Hyalüronik asit, cilt hücrelerinde ağırlığının 1000 katı kadar su tutabilir, mükemmel bir nemlendirici olarak kırışıklıkları ve yaşlanmayı azaltır. Clinic çalışmalar, Hyaluronic Acid’in cilt hidrasyonunu artırdığını, kolajen üretimini yükselttiğini ve cildin elastikiyetini koruduğunu göstermiştir.

Tıpkı kolajen gibi 25 yaşımızdan itibaren vücut tarafından üretiminin azaldığını söylemiştik, azalan Hyaluronik asit seviyesi yaşlanma sürecini doğrudan etkilediği bilinmektedir ve 40’lı yaşların ortalarına geldiğimiz zaman vücut ve cilt ihtiyaç duyduğu miktarın ancak yarısını üretebilmektedir.

Rose & Moon Güzellik, Collagen Lift Paris™️  “Red Carpet” adlı kırmızı kutulu ürününde kolajenin yanına bir de Hyalüronik Asit ekleyerek cildinizin nem oranını yükseltmeyi, cilt kuruluğu azaltmayı ve cildinizin yaşlanmasını geciktirici Red Carpet ile bizlere eşsiz bir içerik sunmuştur. Böylece kolajenin faydalarının yanı sıra; cildin nemini korumayı, alınan kolajen sentezini muhafaza etmeyi ve ciltteki anti-aging etkiyi hızlandırmayı amaçladı. Hyaluronik Asit ve kolajenin daha yüksek seviyelerde bulunması, daha yumuşak, kırışıklıklara ve ince çizgilere karşı daha dirençli bir cilt anlamına gelir ve maksimum etki için sıvı formda, ağız yoluyla tüketilmesi tavsiye edilir.

Hyaluronik Asit cilde olan faydaları dışında; yara iyileştirmeye katkı sağlar, gözaltı torbaları ve morluklarını azaltıcı özelliği vardır, kolajen liflerinin oluşmasına ve korunmasına yardımcı olur, eklemlere esneklik verir. 

25 yaşından sonra herkesin mutlaka ihtiyaç duyduğu, tüm cilt tiplerinin kullanabileceği  Collagen Lift Paris™️  Red Carpet’ın içeriğinde  C Vitamini ve Akdeniz Yosununu  birleştirdik, yaşlanma karşıtı günlük ihtiyacınızı 10ml bir ampülde giderdik. 

Rose & Moon Güzellik Collagen Lift Paris™️ Red Carpet  3 ay düzenli kullanım için hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

İçeriğini Hyaluronik Asit ile zenginleştirmiştir.

PEKİ HYALURONIK ASİT NEDİR?

Hyaluronik asit harika bir nemlendirici özellikle kuru bir cilde sahipseniz kesinlikle yanınızdan ayırmayın ? Hyaluronik asit “ 1000 “kat su tutma kapasitesine sahip bir moleküldür.

Hyaluronik asit aynı zamanda su tutma kapasitesi yanı sıra kolajen üretimine de oldukça olumlu yönde destekler.

Hyaluronik asit 40’lı yaşlarımızdan sonra üretimi azalır ve destek ürün kullanmamız gerekir.

Verisol Kolajen Hidrolizat      5000 mg

Hyalüronik Asit                            100 mg

Ulvaline Deniz Yosunu             3000 mg

 C Vitamini                                       60 mg

Genellikle 35 yaş sonrası misafirlerimize öneriyoruz.PEKİ COLLAGEN LİFT PARİS RES CARPET Serisini Kimlere Öneriyoruz ?

1 Kutuda 28 Ampul bulunmaktadır.

Kuru cilt tipine sahipseniz,

Günlük 1 Ampul öneriyoruz.

Suya karıştırarak kullanabilirsiniz.

Tadı oldukça güzel, Keyifle içeceğinizden eminiz

Unutmayın Collagen Lift Paris bir ilaç değildir.?

Collagen Lift Paris™ Vitality

Aldığımız her nefeste, yediğimiz her yemekte hatta içtiğimiz suda dahi bulunan düzensiz moleküller vücudumuzu yavaş yavaş yıpratır. Serbest Radikaller olarak adlandırılan bu düzensiz moleküller; halsizlikten uyku düzensizliğine, hızlı yaşlanmadan hastalıklara kadar birçok problemin temel sebebini oluşturur. Bu azılı düşmanlar ile vücudumuz durmaksızın savaşır. Vücudumuzun bu savaştaki en büyük kozu ise doğal yollardan aldığımız antioksidanlar olacaktır.

Collagen Lift Paris™️ Vitalıty ile Kolajen ve Glutatyon Bir Arada!
Kolajen ve Glutatyon’un Ortak Özellikleri Nelerdir?

Glutatyon ( glutamil-sistein-glisin ) hücreleri serbest radikaller gibi toksinlerden koruyan bir antioksidandır. Glutatyon Serbest radikalleri nötrelize ederek, dokuları korur ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Bu sayede vücudunuzu zararlı etkilerden korur ve hücrelerin zarar görmesini engeller.Glutatyon en güçlü Antioksidandır. Vücudumuzdaki kötü bakterileri yok ederek bağışıklık sistemimiz güçlendirmektedir. Doğal olarak tüm vücutta üretilen, yoğun bir şekilde karaciğerde ve beyin hücrelerinde etki gösteren bir molekül olan glutatyon, üretimi yaşla birlikte doğal olarak azalır ayrıca kötü besleme, alkol, ilaçlar ve toksik maddelerden dolayı azalır. Bu yüzden dışarıdan alınması gerekmektedir. En iyi glutatyon tedavisi yöntemi Dünya üzerinde 500 mg Glutatyon içeren tek gıda takviyesi

Collagen Liftt Paris Vıitality Her gün vücudumuzu ve cildimizi korumak için yeterli olan içeriklere sahiptir.

                                            Verisol Kolajen Hidrolizat                             Glutatyon

5000 mg                                                         500 mg

Çinko                                                                 C Vitamini

10 mg                                                              60 mg

Dünyada bir ilki gerçekleştirerek 5000 mg kolajen ile 500 mg glutatyonu bir araya getirdik. Collagen Lift Paris™ Vitality, ile içilebilir sıvı formda olan Glutatyon ile Kolajen ve Glutatyon  bir arada!

Yaşımız ilerledikçe vücuttaki üretimi azalır!

Tıpkı cildimizdeki kolajen üretimi otuzlu yaşlardan sonra her sene %1 azaldığı gibi; vücudumuzdaki glutatyon üretimi de her sene azalmaktadır. Kolajen ve glutatyon kaybı vücudumuzda gözle görülür ve hissedilir sonuçlara yol açmaktadır. Kolajen kaybı ile cilt elastikiyeti, esneklik, nemlilik gibi cilt sağlığını doğrudan etkileyen cilt özelliklerinin yanı sıra; kırışıklık artışı gibi bir problem de hızla kendini gösterecektir. Ancak bu olumsuzlukların tek sebebi maalesef kolajen kaybı değildir. Vücuttaki antioksidan yetersizliği de kolajen kaybını hızlandıracaktır. Şöyle ki; serbest radikaller düzenli moleküllerden elektron çalarak varlığını sürdürür. Bu çalınan elektron ise sahibi olduğu molekülü öldürecektir. Serbest radikaller bütün vücuda etki ettiği için cilt moleküllerinden elektron çaldığında bu doğrudan kolajen kaybı ile birlikte olumsuz bir etki yaratacaktır. Dolayısıyla yaşlanma karşıtı en güzel etki; vücudun kolajen kaybını tamamlamak ve vücudumuzdaki kolajen proteinlerine zarar veren serbest radikalleri en güçlü antioksidan olan glutatyon ile vücuttan atmaktır.Her ikisi de vücutta doğal olarak bulunmaktadır!Kolajen ve glutatyon insan vücudunda doğal olarak bulunan maddelerdir. Dolayısıyla takviye veya besin yoluyla alındığında vücuda yabancı bir madde girmiş olmaz. Zaten vücut tarafından tanınan içeriklere sahip bu takviyeler sıvı formda olmaları sebebiyle de hızlıca emilerek vücut tarafından en yararlı şekilde kullanılır.

Kolajenin ne olduğunu ve yaşlanma karşıtı uygulamalardaki önemini birçoğumuz artık biliyoruz. Yeni yeni duyduğumuz glutatyon ise sağlıklı yaşlanmak isteyenlerin bir numaralı tercihi oluyor. Kolajenin gözle görülür etkileri genellikle cilt üzerinde belli olur. Çünkü cildin elastikiyet kaybında ve kırışıklıklarındaki bir numaralı sebep kolajen kaybıdır. Kolajen takviyesi bunun yanı sıra saçlara, tırnaklara ve eklem noktalarına da iyi gelmektedir. Kolajen vücudumuzun en büyük organı olan derimize doğrudan etki ederken glutatyon içeriden çalışır. Bütün vücut sistemlerini (dolaşım, sindirim, sinir, boşaltım vs.) dolaşarak moleküllerin hasar almasını engeller. Kolajen takviyesi görünen yaşlanmayı engellrerken, glutatyon takviyesi içeriden tedavi uygular.

Rose & Moon Güzellik Collagen Lift Paris™️ Vitality ile dünyada bir ilki gerçekleştireren kolajen ve glutatyonu bir araya getiren gıda takviyesini sizlerle tanışma fırsatı sunmuştur. Klinik araştırmalar sonucunda günlük ihtiyaç 500 mg olarak belirlenen glutatyonu, 5000 mg kolajene ekledik! Siz de hem gözle görülür yaşlanmanızı geciktirmek hem de kendinizi daha dinç hissetmek istiyorsanız Vitality™️ ürünümüzü mutlaka denemelisiniz!

Collagen Lift Paris™ VITALITY

Özellikleri Nelerdir Etkileri ?

Uykunuzu düzene sokacak, Bağışıklıksisteminizi güçlendirecek, Yorgunluğunuzu azaltacak, Sigara – Alkoltoksinlerini temizleyecek,

sizi tepeden tırnağa gençleştirecek devrim niteliğinde bir antioksidan deposudur!Cildinizi yenileyecek,

1 Kutuda 28 Ampul bulunmaktadır.

Yoğun Sigara ve Alkol Tüketiyorsanız şiddetle tavsiye ediyoruz ?

Günlük 1 Ampul öneriyoruz.

Suya karıştırarak kullanabilirsiniz.

Tadı oldukça güzel, Keyifle içeceğinizden eminiz ?

 • Unutmayın Collagen Lift Paris bir ilaç değildir.

TELEFONUNUZU BIRAKIN HEMEN ARAYALIM

  https://www.rosemoonguzellik.com/wp-content/uploads/2022/10/rosemoon-guzellik-merkezi-footer.png

  ROSEMOON BEAUTY

  Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

  ROSEMOON BEAUTY

  Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

  MENÜ

  SOSYAL MEDYA

  Copyright 2022 @ Rose & Moon Beauty. Tüm hakları saklıdır.

  Call Now Button