Pazartesi - Cumartesi9:30 - 19:30
KonumMerkez, Abide-i Hürriyet Cd No:171/7, 34403 Şişli/İstanbul

HomeCollagen Lift Paris™ Klasik

Kollajen Nedir?

Kollajen, tam olan bir proteindir. Ebeveyn desteği sağlar ve belirli olarak sıkılığını, elastikiyetini ve sıkılığını sağlar. Yaşlandıkça kollajen üretimi yavaşlar, bu da ciltte dolgunluk kaybına ve kırılma artışa neden olur (1).

Verisol® Collagen, sindirim ile kolaylık emilir ve sistemle kolaylaştırılabilir (2); Bu büyütme, kaldırma, toplam vücut yapısını büyütmeyi ve yaşayışınızı tersine çevirmeyi mümkün. (3)

2013 yılında, Collagen Lift ‘nin ana olan Verisol® Collagen’in üreticileri, Verimi emmesol® için özel olarak iki klinik uygulanabilenler. Güçlü anti-oksidatif etkilerin yanında (4 – 7) Verisol®, kollajen yoğunluğunun arttırılması (8) gibi cildin biyolojik işlevlerini geliştirir.

Collagen Lift Paris™ Klasik

C Vitamini ve Ulvaline Deniz Yosunu desteği ile, şeker içermeyen içilebilir kolajen Collagen Lift Paris™’i sizler ile buluşturduk! Collagen Lift Paris™, Akdeniz Yosunu ve C vitamininden oluşan güçlü bir kombinasyondur.

 

Vücudumuzda Bulunan Kolajen Nedir?

Kolajen (Kollajen) cilt ve kas hücrelerimizde bulunan; cilt ve kas hücrelerimizi koruyan bağ dokusunun yapısına katılarak; dokularımızın dayanıklı, canlı ve esnek olmasını sağlayan bir protein çeşididir.

Kolajen, tutkal anlamına gelen yunanca “kólla” kelimesinden türemiştir. Yapısal ve işlevsel olarak tutkala çok benzer.  Bağ ve bağ dokularını oluşturan kolajen, birleştirici bir tutkal görevi üstlenerek cildimize yaşlandırma karşıtı etkide bulunur. Temel yapıtaşı fibroblast olarak isimlendirilen bağ dokusu hücreleridir.

  1. Vücutta kaybedilen kolajenin önemli bir kısmını, önerilen bir günlük Collagen Lift Paris™ dozuyla alabilirsiniz.
  2. Bilinen yüz kremleri, derinliklerine yeterince nüfuz etmediği düşünüldüğü için zamanla cilt elastikiyetinde ilerleme belirtisi göstermez.
  3. Collagen Lift Paris™, özellikle ciltte kolajen üretimini uyarmak ve sürdürmek için kanıtlanmış Verisol® içerir. Formülümüz bunu destekleyici C vitamini bulundurur.
  4. Collagen Lift Paris™ ayrıca, esansiyel amino asitler, antioksidanlar ve mineraller de içeren Ulva Mediterranea yosunuyla geliştirilmiştir. Ulva Mediterranea kullanımının kuru ve tahriş olmuş ciltlerde yatıştırıcı etki sağladığı gösterilmiştir. Aynı zamanda UV koruyucu pigmentler olan karotenoidler, klorofiller ve ksantofiller de içerir.
  5. Collagen Lift Paris™, dermis içinde kolajen üretimine yardımcı olması için gerekli olan C vitamini içerir; Akdeniz Yosunu ve kolajen peptit ile cildinizin ihtiyacı olan desteği sağlar.

Neden Collagen Lift Paris™ Siyah Kutu?

  1. Ürünümüzdeki kolajen derinin ana yapısal bileşeni olup tomurcuklanmasını ve görünümünü etkiler.

  1. Yaklaşık 30 yaşındayken kolajen üretimi azalmaya başlar ve menopozla birlikte kolajen kaybı yılda yaklaşık %2 oranında gerçekleşir. Menopozun ilk 5 yılında kadınlar cilt kolajeninin %30 kadarını kaybederler.

  1.  Ürünümüzdeki C vitamini, cildin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur. (*Türk Gıda Kodeksi Beslenme Ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği)

  1. Klinik araştırmalar cildin içeriden beslenmesinin cilt koşullarında “önemli ve sürekli” gelişme sağladığını göstermektedir.

  1. Collagen Lift Paris™ ‘in olumlu etkisinin sırrı Verisol Bioactive Collagen Peptides®’dir. Biyoaktif, peptidlerin normal kolajen moleküllerinden çok daha küçük olduğu anlamına gelir ve ciltte kolay sindirim ve kullanılabilirlik sağlar.

Collagen Lift Paris™ ailesi olarak güzellik ve sağlık sözüyle bu yola çıktık ve şeker içermeyen 5000 mg içilebilir likit kolajeni ürettik. Collagen Lift Paris™ vücudunuzun kaybettiği kolajeni geri kazandırmayı amaçlarken bunu mümkün olan en sağlıklı yoldan yapıyor. Emilimi hızlı ve kayıpsız olması amaçlanarak sıvı formda üretilen kolajene C Vitamini takviyesi eklenerek aynı zamanda vücudun kolajeni en sağlıklı şekilde kullanması sağlanıyor. Collagen Lift Paris™ Siyah Kutu’yu tercih edebilirsiniz.

Verisol Kolajen Hidrolizat                   Ulvaline Deniz Yosunu

5000 mg                                               5000 mg

C Vitamini

60 mg

 

Collagen ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve ürünleri temin etmek için bizimle whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Collagen Lift Paris™ klasik Rose Moon Guzellik - Collagen Lift Paris™ Klasik 1a5e8dab 6cbc 4beb 9ac5 5a92138971cb - Collagen Lift Paris™ Klasik

 

2becd642 670c 4f2c a0bb 084fa18233fe - Collagen Lift Paris™ Klasik
124b4c7f 955d 4a6f 9e7b 920dcbf335b8 - Collagen Lift Paris™ Klasik 936d1039 b27a 450b ab03 6982e3e09f66 - Collagen Lift Paris™ Klasik 6963c84a 1d5b 470b af5a ec5c3b28e337 - Collagen Lift Paris™ Klasik
aa3408ab 1e9e 477c bc94 b075fda2d1ac - Collagen Lift Paris™ Klasik ecc2061f 31e9 43f7 9c6e 630f09e68b12 - Collagen Lift Paris™ Klasik 71361baf 452e 4239 826b 6d826d8195eb - Collagen Lift Paris™ Klasik

Size uygun Collegen ürününü Uzmanınız belirlesin. Bizimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilir ve ürünlerimizi satın alabilirsiniz.

 

 

 

ROSE&MOON

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

ROSE&MOON

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

MENÜ
SOSYAL MEDYA

Copyright by Rose & Moon Beauty. All rights reserved.

Şimdi Ara

WhatsApp chat