PH Formula serisinin bir ürünü olan C.R. cilt yenileme sistemi ilk farma-kozmesötik tedavi ve bakım ürünlerinden biridir. Cilt üzerindeki kızarıklıkların, cilt lekelerinin ve ince çizgilerin giderilmesindeki en etkili formüldür. Özel olarak cilt yenileme işlemi için formüle edilen bu programın etken maddeleri cildinizi kısa sürede yenilenecektir. Peeling uygulamasından farklı olarak 3 aşamadan oluşan ve cilt üzerinden soyulmaya neden olmayan C.R. Cilt yenileme uygulaması tüm cilt tiplerine uygun şekilde geliştirilmiştir.

 

C.R. Cilt Yenileme programının uzun vadede etkili olması ve sonuçların istediğiniz şekilde olması için uygulamanın her adımını eksiksiz ve düzenli gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Uzmanınız tarafından size önerilen bakım öncesi ve bakım sonrası ürünlerin kullanımını düzenli yapmanız, hızlı ve kalıcı sonuç almanızı sağlayacaktır.

 

C.R. Programı Aşamaları Nelerdir?

 

C.R. cilt yenileme programı her adımın dikkatli ve düzenli şekilde uygulanması gereken, 3 farklı adımdan oluşmaktadır. Aşamaları kısaca açıklayalım.

 

Hazırlık Aşaması

 

Hazırlık aşaması cildinizde soyulmanın başlaması ve etkili olması için cilt temizleme ve hücre yenileme işlemi ile başlamaktadır. Bu aşamada 2 farklı ürün kullanacaksınız.

 

E.X.F.O Cilt Temizleyici

E.X.F.O cilt temizleyici etken maddelerin emilmesi ve hücrelerin yumuşamasını sağlayan bir formülle hazırlanmıştır. Soyucu etkisi olan bu temizleyici hafif olmaktadır ve cildinize zarar vermemektedir.  Cilt yenileme öncesi ve sonrasında kullanımı uygulamanın tamamlanması açısından önemlidir.

 

C.R. Aktif Formül

Hazırlık aşamasında kullanacağınız diğer bir ürün ise C.R. aktif formülüdür. Bu formül hücrelerin normal işleyişinin geri  sağlamaktadır. Etken maddeleri sayesinde kronik kızarıklıkları iyileştirmektedir. Cildin doğal savunma mekanizmasını güçlendirerek cildinizin yenilenmesini hızlandırır. Uygulama öncesinde cildin yenilemeye hazırlanması için kullanılmaktadır. Uygulama öncesinde 14 gün kullanılması gerekmektedir.

 

Yenileme Aşaması

 

Bu aşamada cilt yenileme işlemi başlamakta ve uzman tarafından belirlenen ürünler kullanılmaktadır. Öncelikle S.P kompleksi ile cilt duyarlılık seviyesi belirlenir. Aktif solüsyonlarla hücre kanallarının açılması gerçekleştirilir. Daha sonra C.R. kompleksi uygulanarak kızarıklıkların iyileştirilmesi gerçekleştirilir. Her cilde uygun şekilde geliştirilen bu kompleks, kızarıklığı azaltmak için antimikrobiyal aktivite ile özel olarak formüle edilmiştir.

 

Onarım ve Koruma Aşaması

Cilde uygulanan işlemler sonrasında sonuçların kalıcı olması ve ilerde yeniden sorun yaşamamak adına, işlem sonrasında da bakıma devam etmeniz gerekmektedir. İşlem sonrasında kullanacağınız ürünlerle sonuçları uzun vadede etkili hale getirebilirsiniz.

 

C.R. İşlemi Sonrası Bakım

C.R. cilt yenileme işlemi sonrasında dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır. Bunlar;

 

  • Solaryum ve güneş ışınlarından uzak durun
  • Yan etki olmaması için, başka başka uygulamalarla birleştirmeyin
  • Uygulama sonrasında en az 10 gün tüy dökücü krem veya ağda uygulaması yaptırmayın
  • Uygulamanın sonuçlarını iyileştirmek için uygulama öncesi ve sonrası bakım önerilerini ve ürünlerini uygulayın
  • Cildinizde uygulama sonrasında kızarıklık oluşabilir. Bu kızarıklıklara müdahale etmeyin. Ortalama olarak 1-10 saat arasında kızarıklıklar yok olacaktır.

PH Formula uygulaması ile cilt yenileme işlemi yapmak için iletişime geçin.

Şimdi Ara

WhatsApp chat