Pazartesi - Cumartesi09:30 - 19:30
KonumMerkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Cd, No:171/7 Aykaç İş Merkezi Kat:2 - 34403 Şişli/İstanbul

Bölgesel Zayıflama -Vücut Şekillendirme? Fiyatları? Ameliyatsız- İncelme? | Rosemoon Güzellik

Bölgesel Zayıflama nedir?

Bölgesel zayıflama vücudunuzdaki istenmeyen  fazla yağlar dan kurtulması sağlayan bir işlemdir.

Bölgesel cihazların en etkili yöntemi olan Vakumlu radyofrekans ve ultrasonik 3 teknolojinin birleşmesi sonrası en etkili cihazdır. Tek bir cihazda 3 farklı sisteme aynı anda yapılarak tüm teknolojiden yararlanmış oluyorsunuz. Ultrasonik yüksek ses dalgalarıyla bölgesel zayıflama ile vücut şekillendirmede en etkili çözümdür. Umexslim’ in çalışma prensibi, vücuttaki yağları parçalama ve sıkılaştırmadır.

Vakumlu radyofrekans ve ultrasonik akım dalgaları ile vücudunuzun 4 ml altındaki yağ çepherini parçalayarak hızlı kilo vermenizi sağlayacak en etkili yöntemdir.

Radyo frekans deri boyunca yol alan bir elektromanyetik enerjidir. Bu elektro manyetik enerji bir dirençle karşılaştığında(yağ dokusu ve bağ dokusu) ısı üretir. Radyo frekansla derin dokularda 42-45.C derece bir sıcaklık sağlanır. Normalde vücut ısısı 36-37.C derecedir. Aynı zamanda cilt altında bulunan su ve iyonları (sodyum, potasyum, kalsiyum ve magnezyum) nı harekete geçirir. Bunların hareketlenmesine bağlı olarak enerji açığa çıkar ve bölge ısınır. Bu ısı da yağ hücrelerinin etrafındaki zarı etkiler.

Bipolar Radyo frekans, Vakum tedavi, vücudunuzun 4 ml altındaki yağ çepherini parçalayarak hızlı kilo vermenizi sağlayacak en etkili yöntemdir.

Bipolar Radyo frekans; Seçilen derinlikteki dokunun ısısını artırabilme özelliğine sahiptir. Cilt yüzeyini aşırı ısınmaktan korurken derin katmanlarda etkisini gösterir. Yağ dokuları, selülit ve kolajen üzerinde son derece etkilidir. Dolayısıyla yağların yakımını ve lenf damarlarına drenajını sağlar.

Vakum; cilt altına radyo dalgalarının daha fazla geçmesini sağlamaktadır. Radyofrekans bir vakum sistemi ile çalışmaktadır. Radyo frekansın etkilerini artırır ve yağ dokuları ile selülit tedavisinde etkin bir rol üstlenir. Vakum uygulaması aynı seans içerisinde ayrıca drenaj, cilt tonüsünü artırma ve masaj işlemi yapmaktadır.

Ultrasonik yüksek ses dalgaları Son yıllarda ultrason teknolojisi kozmetik ve estetikte geniş bir uygulama alanına sahip ve dünyada kendini kanıtlamış güvenli bir teknolojidir. Yerleşmiş yağların giderilmesinde ve selülitli görünümün azalmasında, ister tek başına, ister diğer tedavi yöntemleriyle birlikte kombine kullanılabilen çok gelişmiş ultra Kavitasyon sistemi. Bu yöntem bel, karın, göbek, sırt ve kollardaki zor çözülen depo yağlardan kurtulmak için uygulanan non-invaziv yöntemler içeresinde en gelişmişidir”
Son yıllarda tüm dünyada kendini kanıtlamış en güvenilir yöntemlerden birisi olan ultrason yönteminin, kozmetik ve estetik amaçlı geniş uygulama alanlarda başarılı sonuçlar elde etmektedir.  “Yerleşmiş bölgesel yağları parçalayıp eritmek ve selülitli bölgeleri yok etmek amacıyla kullanılan bu güçlü sistem hem kadın hem de erkeklerde uygulanabiliyor. Bölgesel zayıflama ve kilo vermede hedeflenen cildin dış yüzey bölgesine ultrason dalgaları uygulamak suretiyle yağ dokularında ani basınç değişiklikleri ile yağ hücrelerinin hücre çeperlerini parçalama ve hücre sıvısının dışarı çıkarak yağ hücresi parçalama esasına dayanan bir bölgesel zayıflama yoludur. Özellikle selülit türü inatçı kiloların olduğu bölgelere uygulanan Kavitasyon tekniği, selülite kalıcı çözüm ve tedavi olmakta ve hastalar ileriki yaşamlarında büyük oranda bu sorunlardan kurtulmuş olarak yaşamaktadırlar. Kavitasyon basınç değişiklikleri uygulaması sayesinde yağ dokularının yapılarını bozmaktadır. Yağ hücresi kalıntıları lenf yoluyla vücut dışına atılmaktadır. Kavitasyon zayıflama seanslarında daha ilk seanstan itibaren 2-9cm arası bir beden incelmesi mümkündür. Eğer bölgesel kilolardan aşırı şikâyetçi iseniz haftada 2 seans, normal bir kilo sorunu varsa haftada 1 seans Kavitasyon uygulaması yeterlidir. Kavitasyon tedavisi esnasında bölgesel zayıflama sürecini hızlandırmak için bir takım diyet ve egzersiz reçeteleri de destek olarak uygulanmaktadır. Kavitasyon tekniği uygulanmadan evvel tedavi edilecek bölgeye jel sürülür. Böylesel dalgaları cilt altındaki yağ dokularına daha iyi odaklanır.

Kavitasyon aslında ses frekansları kullanılarak icra edilen bir tür lipoliz yöntemi olduğunu belirten Kavitasyon yönteminde ultrason frekansları ile yağ parçalaması (lizis)yani parçalanması tecrübe edilmektedir. Liposuction veya abdominoplasti yani karın germe denilen yöntemlere alternatif olarak, ameliyatsız çözüm isteyen kişiler için teknolojiyle birlikte, işlem gören bölgelerin çapında 5-7 seans sonrasında en az 3-7 cm’ e kadar olan bir azalma elde etmek mümkün olabilmektedir. Erkeklere de bu uygulamaları rahatça yapılabilir. Bu sistemde erkek, kadın ayrımı yoktur. Ama erkeklerin göbek sorununa çözümde en etkin yöntemdir. İlerleyen yaşlarda oldukça büyük bir yağ tabakası ile hayatlarını sürdüren birçok erkek, Lipo-Cav ile kısa sürede göbek ve bel bölgesindeki yağlardan kurtuluyor. Özellikle spor yapmalarına rağmen erkeklerde bel bölgesindeki yağlar bir türlü gitmek bilmez, işte tamamen fit görünümde olup sadece bel bölgesindeki yağlardan kurtulmak isteyen erkekler de, bu yöntem sayesinde istedikleri vücuda sahip olabilirler. Ayrıca obezite hastalarında da kilo verme sürecini kısaltıyor. Lipo-Cav yerleşmiş bölgesel yağların eritilmesinde, selülitli bölgenin tedavisinde tercih edildiği gibi, obez durumlarda da kilo verme sürecini hızlandırmada güvenilir bir şekilde kullanılan en yeni yöntemlerden birisi. Doktor kontrolü altında beslenme alışkanlığının düzenlenmesi ve diğer destek programların uygulanması sonucu obezite de oldukça başarılı sonuçlar elde ediliyor. Bu yöntem ergenliği tamamlamış herkeste güvenilir şekilde uygulanabilir”
” seans arası kişinin durumuna göre planlanıyor. Birlikte yapılması gereken yardımcı uygulamalara göre bu seanslar değişkenlik gösterebilir. Bir seans ortalama 30-40 dakika arası değişiyor. Tedavinin kalıcılığını sağlamak için seanslar tamamlandıktan sonra dört ay süreyle ayda bir seans, daha sonra 3’er ay aralıklarla tek seans yapılması ise mükemmel kalıcı sonuçlar oluşturmaktadır” diye konuştu.

İşleme kimler giremez “Yüksek tansiyon, koroner kalp hastalığı, diyabet, uygulama bölgesinde yara veya dermatit bulunması, uygulama bölgesinde metal protez olması, hamilelerde, akut veya kronik hastalıklar, ciddi patolojik değişiklikler yaşamış kişilerde kullanılmaz.”

Zayiflama-Bolgesel-Incelme-Gobek-basen-kol-sisli-selulit-yontemleri-Cihazrlari-Ameliyatsiz-En-iyi-Rose-Moon-Guzellik
Zayiflama-Bolgesel-Incelme-Gobek-basen-kol-sisli-selulit-yontemleri-Cihazrlari-Ameliyatsiz-En-iyi-Rose-Moon-Guzellik

Zayiflama-Bolgesel-Incelme-Gobek-basen-kol-sisli-selulit-yontemleri-Ameliyatsiz-En-iyi-Rose-Moon-Guzellik
Zayiflama-Bolgesel-Incelme-Gobek-basen-kol-sisli-selulit-yontemleri-Ameliyatsiz-En-iyi-Rose-Moon-Guzellik

Ücretsiz tanıta ölçümü için Randevu Alabilirsiniz https://wa.me/905307700887 detaylar için Whatsapp

TELEFONUNUZU BIRAKIN HEMEN ARAYALIM

  https://www.rosemoonguzellik.com/wp-content/uploads/2022/10/rosemoon-guzellik-merkezi-footer.png

  ROSEMOON BEAUTY

  Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

  ROSEMOON BEAUTY

  Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

  MENÜ

  SOSYAL MEDYA

  Copyright 2022 @ Rose & Moon Beauty. Tüm hakları saklıdır.

  Call Now Button