Pazartesi - Cumartesi9:30 - 19:30
KonumMerkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Cd, No:171/7 Aykaç İş Merkezi Kat:2 - 34403 Şişli/İstanbul

HomeBlack Peel Nedir? Nasıl Uygulanır?| Rosemoon Güzellik

Rosemoonguzellik gulcelen organik peelingler black peel resurfacing sisli istanbul eniyiguzellik merkezi ciltbakimi siyahnokta medicalbakim1 - Black Peel

Rosemoonguzellik gulcelen organik peelingler black peel resurfacing sisli istanbul eniyiguzellik merkezi ciltbakimi siyahnokta medicalbakim - Black Peel

 

Cildimizin daha pürüzsüz ve kusursuz görünmesi birçok peeling ürünleri kullanıyoruz. Bu peeling ürünleri farklı etken maddeleri  sayesinde cildiminizin yenilenmesine yardımcı olmaktadır. Black Peel doğal içeriği ile son dönemlerin en çok tercih edilen peeling ürünüdür. Black Peel cildin nemlenmesini ve kusurların kapanmasını sağlıyor.

Ana maddesi siyah sirke olan Black Peel tamamen organik bir üründür. Tüm cilt tiplerine uygunluğu dermatolojik testlerle onaylanmıştır. İçeriğinde sirke dışında, potasyum, salisilik asit ve linoleik asitten elde edilen jasmonik asit  bulunuyor. Bu etken maddeler sayesinde yara iyileşmesini hızlandırır. Ciltteki koyu lekelerin solması, skar dokularının tedavisi, akneli ciltlerin temizlenmesi gibi birçok cilt sorununda etkilidir. Cilt soyma işlemi sayesinde cildinizin yenilenmesi ve daha pürüzsüz cilt yapısına kavuşmanıza yardımcı oluyor.

Nasıl Etki Eder?

black peel sonuc rosemoon g%C3%BCzellik 300x113 - Black PeelBlack Peel’in içeriğindeki etken maddeler cildinizi besler. Soyma işlemi gerçekleştirerek cildin üst katmanındaki ölü deriyi derinlemesine temizler. Bu soyulma işlemi sonucunda yeni cilt tabakası oluşması hızlanır. Ciltteki siyah noktaların ve aknelerimn temizlenmesini, ayrıca ilerleyen zamanda yeniden oluşmasını önlemektedir. Cilt yenilemesi aynı zamanda cildinizde kırışık ve çizgi oluşumunu da engellemekte ve geciktirmektedir. Oldukça etkili bir leke giderici ve antioksidan aktivitesi sağlayıcıdır.

Black Peel’in Faydaları Nelerdir?

Zengin mineral içeriğe sahip olduğu için Black Peel’in cilde birçok faydası bulunuyor. Cilt sorunlarının çözülmesinde etkili bir peeling ürünü olarak kullanılıyor. Genel olarak cilde faydaları şöyledir:

 • İçeriğindeki çinko, potasyum, kalsiyum ve diğer vitaminler sayesinde cildi besler
 • Siyah nokta ve aknelerin yok olmasını sağlar. İçeriği sayesinde siyah nokta ve akne oluşumunu engellemektedir.
 • Kan dolaşım hızını artırarak ciltde nem dengesini ayarlamaya yardımcı oluyor.
 • Ciltteki ödemlere ve iltihaplanmalara iyi geliyor.
 • Yaşlanmadan doğan kırışık ve çizgilerin oluşumunu engelliyor.
 • Cilt üzerindeki ölü hücreleri, yağ dokusunu temizleyerek cilt yenilenmesini sağlıyor.
 • Ciltte detoks etkisi yaratıyor.
 • Ölü hücreleri temizlediği için cildin sıkılaşmasını sağlar.

Nasıl Uygulanır?

Siyah maskenin kullanımı çok kolaydır ve birkaç adımdan oluşmaktadır. Uygulama adımları şöyledir:

 • Uygulama yapmadan önce cildinizi iyice temizleyin
 • Black Peel’i göz ve dudak çevreniz dışında, cildinize fırça ile uygulayın
 • Sğrğlen maskenin 30 dakika kurumasını bekleyin.
 • Cildinizi 30 dakika sonra ılık su ile durulayın ve dinlendirin.
 • İlk birkaç saat maskenin etkisini göstermesi ve cildinizin dinlenmesi açısından makyaj yapmayın.
 • Maskeyi haftada 2 veya 3 kez uygulayabilirsiniz.

Black Peel maskesi cildinizin doğal yollarla hızlıca yenilenmesini ve gençleşmesini sağlar. Black Peel ürünleri ile ilgili bilgi almak, uygulama yaptırmak ve randevu oluşturmak için iletişime geçin.

ÜCRETSİZ MUAYENE İÇİN TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN!

  ROSE&MOON

  Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

  ROSE&MOON

  Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

  MENÜ
  SOSYAL MEDYA

  Copyright by Rose & Moon Beauty. All rights reserved.

  Diller »

  Şimdi Ara

  WhatsApp chat