AQUA PEEL CİLT BAKIMI

Sürekli Ekran karşısında gördüğümüz, Hollywood yıldızlarının büyüleyici oyunculuklarının yanı sıra ilginizi çeken ve bir diğer yönleri de kusursuz güzellikteki ciltleri değil mi?

Rose & Moon farkıyla; Sağlıklı ve ışıl ışıl bir cilt için doğru prosedürlerin belirlenip, 

AQUAPEEL 300x110 - AQUA PEEL Cilt Bakımıuzman kadromuzla yaptıracağınız cilt bakımı işlemleri, derinizi doğru bir şekilde içten ve dıştan besleyecektir.

İçten beslemek dediğimizde, cildimiz için gerekli vitamin ve mineralleri beslenme listenize eklemek, sağlıklı beslenmeyi hayatınızda vazgeçilmez bir noktaya taşımanız gerekmektedir.

Dışarıdan beslenme konusunda kastettiğimiz ise; cildimizin en temel ihtiyacı olan doğru ürün ve işlemler ile birlikte temizlik ve nemlendirilmesi ile ilgili ayrıntılardır.

Yaşanılan metropol şehirlerinden birisi olan İstanbul da  oldukça artan hava kirliliği,yanlış beslenme, stresten dolayı cildimizi unutuyoruz ve maalesef kolay ulaşılabilirliği olan kozmetik ürünlerini tercih ediyoruz. Tercih edilen bu yanlış ürünler cildin nefes almasını engelleyerek, sonraki yıllardaki problemlerin temeli atmış oluyor.

aquapeeel başlık foto rosemoon güzellik 300x227 - AQUA PEEL Cilt Bakımı

Peki biz bu süreci nasıl yönetmeliyiz?

Cildimiz için en temel cilt temizliği öncelikli olarak; Sudan gelen güzellik yani AQUA PEEL ile 21 gün yahut 30 gün aralıklarıyla uzmanlar tarafından yapılmasını öneriyoruz tabi bu sağlıklı cildin devam sürecinde, sizlere işlem sonrası ev kullanım ürünleri tavsiye ediyoruz. Unutmayalım ki AQUA PEEL ile cilt bakımı sıkmadan yapılan iğnesiz ve acısız bir şekilde, ışıltılı bir güzellik için tek seansta farkı fark edeceğiniz bir uygulama olan AQUA PEEL, cildinizin ihtiyaç duyacağı en temel eşsiz bakımı sağlamaktadır. AQUA PEEL uygulamaları ile birçok cilt tipinde, farklı sorunlara sahip ciltlerde de uygulanabilmektedir ve oldukça başarılı sonuçlar alınmaktadır. Bu nedenle de, oldukça pratik, acısız ve konforlu bir yöntemdir. Vakumlama yöntemi ile işlem yapılmaktadır. Bir makyaj fırçası ile teninize küçük dokunuşlarda bulunduğunuzu hayal edin, AQUA PEEL yönteminin teninizde bırakacağı histe aynıdır. Seansın uzunluğu, kişisel etmenlere yani cildinizin dolululuk oranına bağlı olarak değişkenlik gösterse de, aşağı yukarı vakumlama işlemi 20 dakikalık işlemlerdir. Bazı durumlarda 30 dakikaya kadar çıkabilmektedir. 

aquapeel solüsyonlar rosemoon güzellik 300x155 - AQUA PEEL Cilt BakımıDerinlemesine cilt temizliği yaşlanmayı geciktiren en önemli unsurlardan. AQUA PEEL uygulaması ise cilt temizliğinde başarılı sonuçlar veriyor. AQUA PEEL nedir? uygulaması, nasıl yapılır, ne işe yarar?

AQUA PEEL ile akne, leke ve kırışıklık bakımlarında cerrahi müdahale ve kimyasal peeling işlemi yapılmadan, deri altına hiçbir madde enjekte edilmeden son derece başarılı sonuçlar elde edilmektedir. AQUA PEEL‘in su basıncı ve vakum gücü kullanılarak medikal bir cilt bakımı sistemidir. Uygulamada cildin kontrolsüzce hasar görmesini engelleyerek derinlemesine, temizlik ve dezenfeksiyonunu sağlar. Cildi derinlemesine temizlenir. 

aquapeel cilt bakimi rosemoon güzellik 300x147 - AQUA PEEL Cilt Bakımı


aquapeelkadin sonuc rosemoon güzellik 247x300 - AQUA PEEL Cilt Bakımıİşlem 1. Adımda aquapeel erkek sonuc rosemoon güzellik 250x300 - AQUA PEEL Cilt Bakımı
Temizleme &Peeling 


Aqua AHA; İçerisinde düşük oranda AHA ( Alfa Hidroksit Asit mevcuttur. )

Aha asit solüsyon sayesinde cildin ihtiyacına göre temizlenir ve bu sayede ölü dokuların temizlenmesi ve 

gözeneklerin açılması sağlanılır. 

 

İşlem 2. Adım 
Ekstraksiyon
 


AquaSa; içerisinde düşük orak da SA (Salisilik Asit ) mevcuttur.
Salisilik asit cildin alt katmalarına kadar emilimi sağlanılarak. 
İltihaplı cilt rahatsızlığına sahip olan çoğu bakteri ve parazitlerden cildin temizlenmesi sağlanılır. 

İşlem 3.Adım ise 
Hidraksiton & Besleme 


AquaMS; içerisinde yatıştırıcı, nemlendirici aktif maddelerin bulunduğu solüsyon ile Aquapeel, cildin yatışmasını ve bol neme doyması sağlanılır. 
3 adımdan oluşan bu işlem sayesinde cilt daha aydınlık sağlıklı görünümüne kavuşmuş olur. 

aquapeeel büyük görsel rosemoon güzellik 300x123 - AQUA PEEL Cilt Bakımı

Şimdi Ara