A.G.E. Cilt Yenileme Nedir? Nasıl Uygulanır?| Rosemoon Estetik
1153
page-template-default,page,page-id-1153,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_768,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

PH Formula serisinin bir ürünü olan A.G.E. cilt yenileme sistemi ilk farma-kozmesötik uygulama ve bakım ürünlerinden biridir. Bu cilt yenileme uygulaması peelingden farklı ve daha etkili olmaktadır. Peeling uygulaması farklı ciltlerde farklı sonuçlar gösteriyor, bazen de cildin soyulmasına ve tahrişine neden olabiliyor. PH Formula ürünler serisi bu sorunu ortadan kaldırarak kesin çözüm sunuyor. Cilt yenileme işlemi sayesinde cildimizdeki hücreler hızlı şekilde kendini onarır ve yeniler. Ciltteki yan etkileri minimuma indiren bu yöntem cilt altına uygulama şeklinde yapılmaktadır.

A.G.E. uygulaması sayesinde cilt yaşlanması geciktirilmekte ve yaşlanmanın etkileri uygulama edilmektedir. Cilt yenileme işleminin başarılı olması için tüm süreçleri ve programı eksiksiz şekilde gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

 

A.G.E. Programı Aşamaları Nelerdir?

A.G.E. cilt yenileme programı her adımın dikkatli ve düzenli şekilde uygulanması gereken, 3 farklı adımdan oluşmaktadır. Aşamaları kısaca açıklayalım.

 

Hazırlık Aşaması

Hazırlık aşaması cildinizde soyulmanın başlamış ve etkili olması için cilt temizleme ve hücre yenileme işlemi ile başlamaktadır. Bu aşamada 2 farklı ürün kullanacaksınız.

 

E.X.F.O Cilt Temizleyici

E.X.F.O cilt temizleyici etken maddelerin emilmesi ve hücrelerin yumuşamasını sağlayan bir formülle hazırlanmıştır. Soyucu etkisi olan bu temizleyici hafif olmaktadır ve cildinize zarar vermemektedir.  Cilt yenileme öncesi ve sonrasında kullanımı uygulamanın tamamlanması açısından önemlidir.

 

A.G.E. Aktif Formül

Hazırlık aşamasında kullanacağınız diğer bir ürün ise A.G.E. aktif formülüdür. Bu formül hücrelerin normal işleyişinin geri kazanılmasını sağlamaktadır. uygulama öncesinde cildin yenilemeye hazırlanması için kullanılmaktadır. Uygulama öncesinden 14 gün kullanılması gerekmektedir.

 

Yenileme Aşaması

Bu aşamada cilt yenileme işlemi başlamakta ve uzman tarafından belirlenen ürünler kullanılmaktadır. Öncelikle S.P kompleksi ile cilt duyarlılık seviyesi belirlenir. Aktif solüsyonlarla hücre kanallarının açılması gerçekleştirilir. Daha sonra A.G.E. solüsyonu ile yaşlanma belirtileri, ince çizgiler, kırışıklıklar, cilt rengi düzenlemeleri gibi bir çok cilt sorununun giderilmesi işlemi yapılır.

 

Onarım ve Koruma Aşaması

Cilde uygulanan işlemler sonrasında sonuçların kalıcı olması ve ilerde yeniden sorun yaşamamak adına, işlem sonrasında da bakıma devam etmeniz gerekmektedir. İşlem sonrasında kullanacağınız ürünlerle sonuçları uzun vadede etkili hale getirebilirsiniz.

 

A.G.E. İşlemi Sonrası Bakım

A.G.E. cilt yenileme işlemi sonrasında dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır. Bunlar;

 

  • Solaryum ve güneş ışınlarından uzak durun
  • Yan etki olmaması için, başka başka uygulamalarla birleştirmeyin
  • Uygulama sonrasında en az 10 gün tüy dökücü krem veya ağda uygulaması yaptırmayın.
  • Uygulamanın sonuçlarını iyileştirmek için uygulama öncesi ve sonrası bakım önerilerini ve ürünlerini uygulayın
  • Cildinizde uygulama sonrasında kızarıklık oluşabilir. Bu kızarıklıklara müdahale etmeyin. Ortalama olarak 1-10 saat arasında kızarıklıklar yok olacaktır.

PH Formula uygulamasi ile cilt yenileme işlemi yapmak için iletişime geçin.

Şimdi Ara

WhatsApp chat WhatsApp