Pazartesi - Cumartesi9:30 - 19:30
KonumMerkez, Abide-i Hürriyet Cd No:171/7, 34403 Şişli/İstanbul

Genel YazılarCollajen Lift Paris Red Carpet

24/03/2020by Gül Çelen

Kolajen, herkesin ihtiyacı olan bir proteindir ve 25 yaştan itibaren azalmaya başlamaktadır. Kolajen eksikliğinde; kırışıklıklar, selülitler, cilt lekeleri, cilt sarkmaları, gözaltı çökmeleri, saç dökülmeleri, tırnak kırılmaları, kas ve kemik ağrıları, eklemlerde sıvı kaybı ve eklem ağrıları gibi problemler görülmektedir. Bu sıkıntıları yaşamamak için kolajen takviyesi kullanılması gerekmektedir. Kolajen takviyeleri herkese aynı sürede etki göstermemektedir ve bunun sebebi de biyoyararlanımdır.

Hyaluronik asit harika bir nemlendirici özellikle kuru bir cilde sahipseniz kesinlikle yanınızdan ayırmayın her sabah aç karna bir kapsül dök ve iç.

Biyoyararlanımın asıl anlamı, alınan takviyenin vücutta bıraktığı etkidir. Etki dediğimiz konu ise kolajenin emilimi ile ilgilidir. Yani alınan takviyenin ne kadarı emiliyor, ne kadarı vücuttan atılıyor, alınan takviyenin vücuda sağladığı faydalar bütünü diyebiliriz. Bu konuda en önemli faktör ise etkinlik ve bununla birlikte emilimdir. Collagen Lift Paris likit kolajen olması sayesinde oldukça kolay emilebilmektedir. Collagen Lift Paris olarak sürekli kahvaltıdan yarım saat önce kolajen takviyesinin içilmesini tavsiye ediyoruz. Bunun en büyük sebebi biyoyararlanım oranını artırmak. Çünkü yarım saat içerisinde kolajen takviyesi bağırsaklar tarafından emilir bu sebeptendir ki sabah aç karna 30 dk önce içilmesi gerekirlir . Collagen Lift Paris’in molekül boyutlarının küçüklüğü ve emilimi bir araya getirildiğinde biyoyararlanım oranı %99 seviyesinde olabilmektedir. 15 gün içerisinde etki sonucu almak mümkün.

Tüm bunların yanı sıra Collagen Lift Paris tüketen kişinin metobolizması, bağırsaklarının sağlık durumu gibi faktörler de emilimi ve dolayısıyla da biyoyararlanımı etkileyen faktörlerdir. Kişi ile alakalı metabolik hız, organların doğru çalışması ve mide gibi konular ne kadar düzenli ve sağlıklı ise biyoyararlanım oranı artmakta; ne kadar düzensiz ve problemli ise biyoyararlanım oranı o kadar düşmektedir. Sağlık durumları da biyoyararlanımı olumlu ve olumsuz etkileyen faktörler arasındadır.

 

Collagen Lift Paris, içerdiği etken maddeler, molekül boyutlarının küçüklüğü, kimyasal besin formunun doğala en yakın seviyede olması, şeker tatlandırıcı ve katkı maddesi içermemesi sayesinde emilimi çok yüksektir ve bu da biyoyararlanım oranını %99’a kadar yükseltmektedir.

 

Collagen Lift Paris kullanıcılarının kimileri bir haftada etki gösterdiğini söylerken kimileri ise bu sürecin üç haftayı bulabildiğini söylemektedir. Bunun en önemli nedeni biyoyararlanım oranının kişiden kişiye değişim göstermesidir. Collagen Lift Paris en iyi biyoyararlanım oranına sahip kolajen takviyesi olsa dahi kişiden kaynaklı rahatsızlıklar bu oranı düşürebilmektedir. Bu, takviyelerin etki göstermemesi demek anlamına değil, aksine moleküllerin daha çok çalışıp uzun vadede etki göstermesi anlamına gelmektedir.

 

Sizler de kolajen eksikliğinizi gidermek ve kolajen kaynaklı problemlerinizden sıyrılmak için Collagen Lift Paris tüketin! Tüm ürünlerin adrese teslimi bulunmaktadır. Türkiye ve dünyanın her yerine collejen Lift paris adresinize ulaştırılmaktadır.

Size uygun Collagen Lift Parisi ihtiyacınız olanı teşhis etmek için lıng tıklayarak dolduralım en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayalım .https://tinyurl.com/tsjftkz

ROSE&MOON

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

ROSE&MOON

Sağlıklı, dengeli ruhumuza iyi gelecek bakımlarla, güzel yaşlanarak, yaşamı teşvik etmek için bir tutkumuz var. Kalıcı makyaj, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cilt yenileme, Bölgesel zayıflama,  daha fazlasını sunarak önleyici bakım, kişiye özel bakım evde devam yönetimi vurguluyoruz.

MENÜ
SOSYAL MEDYA

Copyright by Rose & Moon Beauty. All rights reserved.

Şimdi Ara

WhatsApp chat